Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rosszat álmodtam. Mit...

Nagyon rosszat álmodtam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy nagyon részeg vagyok. Dölöngélek jobbra-balra. Nem tudtam megállni a lábamon, folyton elestem. (Anyám azt mondta, hogy a vérnyomásom mehetett fel, mivel elég magas. Azért lehetett ez a szédelgő érzés az álmomban.) Aztán váltott az álmom egy másikba: Elmentem bulizni a hozzánk közel lévő városba, ahol úgy berúgtam, hogy elvesztettem a ruháim. Aztán valaki adott egy női ruhát, hogy hordjam ezt. Elég kellemetlenül éreztem magam benne, mivel férfi vagyok. Fél homály volt az egész városban, kopasz fák, stb. Aztán megláttam egy ipari gyár kémény tetején a ruháim. (A kémény olyan volt, hogy a belsejében is lehetett menni csigalépcsőkön.) Odajött hozzám egy nő és azt mondta, hogy kinyitja nekem a kémény bejáratát, hogy fel tudjak menni a tetejére a ruháimért, mivel nála volt a kémény kulcsa. Most jön a félelmetes része (számomra): Mentünk fel a kémény belsejében a lépcsőfokokon. Tök jól elbeszélgettünk. Aztán, ahogy egyre magasabban voltunk, egyre közelebb a kémény tetejéhez, változott a környezet. Egyre sötétebb, illetve a lépcsőfokok állapota is egyre romlott. Megkérdeztem a nőtől, hogy "miért egyre komorabb a hangulat, illetve miért egyre rosszabb a lépcsők állapota, ahogy egyre feljebb érünk". Rám nézett, kacagott egy félelmeteset és előre futott. Mondtam neki, hogy várjon meg, de egyre gyorsabban futott előttem fel a lépcsőn és folyton vissza nézett rám félelmetes mosollyal. Egyszer csak az egyik lépcsőfok leszakadt alattam, majd lezuhantam a kémény vagy torony aljába. Itt ébredtem fel hajnalban. Nem tudtam vissza aludni, annyira féltem.

20/F



2018. júl. 10. 20:24
 1/6 Gábor t válasza:
68%

Rosszat álmodni a leg könnyebben úgy lehet, ha jól bevacsorázol, lehetőleg jó nehéz kaját pl. fél kiló zsíros szalonna. Garantált a rémálmokhoz . Le fekvés előtt ne egyél sokat, és "nehezet".

Tudom mert imádok be vacsorázni, és meg is van a következménye. Az álmok mag az agyunk alkotásai, nem kell neki nagy feneket keríteni. Ez tapasztalat. :)

2018. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az igaz. :) Nem tudom, de nekem a 20 évem alatt ilyen élethű álommal még nem volt dolgom.
2018. júl. 10. 20:42
 3/6 Gábor t válasza:
100%
Egy álomban, nem is az számít mi történik, hanem, hogy mit érzel mikor álmodod.
2018. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megmagyarázhatatlan félelmet. Nagyon erős félelmet. Amikor az álmomba előrefutott a lány a sötét lépcsőházban, (ezt elfelejtettem leírni) és kuncogva hátrapillantgatott rám, akkor tudatosult bennem, hogy ő valójában egy szellem. Akkor erős zúgás, sípolás jött és akkor kezdtem el visszafele zuhanni. Anyámnak elmeséltem, szerinte a vérnyomásom mehetett fel. De nem tudom. Gondoltam hátha valaki hozzáértő megfejti.:)
2018. júl. 10. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
hát hogy nagyon rosszat álmodtál
2018. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hastekide ***** válasza:
szia. megertelek, mert en a visszatero almomban arra eszmelek, hogy otthon a hugomat megtamadjak valamifele ismeretlen lenyek es a hazunk 2 emeleterol kell oket a vas keritesrol a jobb karommal kipenderiteni a koztes udvarra. utana a szomszedhoz bemenekiteni ot es az ismeretlen lenyek ujboli elsuhanasa utan, ki rohanni a folyosora es akkor jon a fordulat. amikor erzem, hogy a testem valami megszallta. nem birok mozogni es belul valaki gogosen, sikitva, nevetve, probal rajtam hatast gyakorolni. ezt kovetoen, ebredek fel[mar a valosag]es nem tudom, hogy [REM] allapotban kelek fel, de nem birok mozogni es probalom a szemem kinyitni, zsibbad a testem minden tadgja es valami tavolodni akar tolem egy kiallto hanggal. ezutan vissza alszom es arra kelek, hogy tisztaa viz vagyok es faj a fejem. mar vagy 6 alkalommal ugyan az kb. egykis elteressel.
2018. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!