Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam és így fejtettem....

Álmodtam és így fejtettem. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ma hajnalban nagyon furát álmodtam, amolyan rém álmot.

Kismacskákkal és kiskutyákkal. Először egy kiskutyát láttam amit lekoccol egy autó, a hátsó része elég fura volt, mintha nyílt sérülése lett volna, az egyik hátsó lába béna és véloldalasan ugrált.

Rohadt aranyosan nézett, de krvára nem akartam rajta segíteni, tököm se tudja hogy került oda vagy én hogy kerültem oda.

Nekem úgy tűnt nem fogja túlélni, de csak jött, ugrált és jött én meg ezzel az érzéssel, hátráltam, hogy nem, ez nekem nem kell.

<<vágás>>

A lábtörlőn egy kupac kismacska, nem az enyém, közöm sincs hozzá, de odakucorodnak az ajtó réséhez. Egyedül életképtelenek, de nemkem nem kell macsak, nem fogok ilyet nevelni.


Amikor felébredtem elmentem mosdóba és visszafelé ájöttem, hogy a két jelenetben közös volt az állatokban melévő erős életösztön, ami belőlem hiányzik. Végig elutasítottam az álmomban.

Ha éhes vagyok akkor eszem, ha szomjas vagyok iszom, ha dolgomat kell végezni, keresek egy alkalmas helyet és megteszem.

De ebben nálam kimerül az életösztön, nem keresem az újat, nem próbálok felfedezni, tele vagyok tanult korlátokkal.


Gondoltam megosztom veletek. Mit gondoltok?



2018. júl. 11. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem törődsz vele, ha a karrierednek (autó) útját állja a lelkiismereted (kutya). Ezért gyengül benned az együttérzés mások iránt (kutya sántít). Ha munkáról van szó akkor kegyetlen vagy (úgy tűnt nem fogja túlélni). Ha elhatalmasodik rajtad az egyedüllét, a szexuális vágy, szeretet iránti igény (lábtörlőn egy kupac kismacska) nem foglalkozol vele.
2018. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebből szó szerint semmi nem talált, de azért köszönöm!
2018. júl. 13. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A valóságban mik a céljaid?
2018. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Már évek óta álom elemzéssel foglalkozok, Carl Gustav Jung által felismert álom elemzést használom alapnak.

Amit leírtál az álmod elemzésének elég pontos, nem szokták ilyen gyorsan megérteni az emberek az álmaikat. Anyival egészíteném ki az elemzést, hogy az álmod fel akarja hívni a figyelmed erre a tulajdonságodra, hogy nem akarsz segíteni, nem érdekel semmi téged, azért hogy többet gondolkozz ezen. Lehet nem a legjobb megoldást választod. De tudom, hogy nem könnyű.

Másrészt, lehet a mindenapi életben valaki akinek a te segítségedre lenne szügsége. Ez neked nagy vívódást okoz, mert a lelkiismereted azt szeretné, hogy segíts, de egy másik részed azt akarja, hogy védd magad a csalódástól és ne segíts. Azzal nyugtatod magad, hogy nem a te dolgod, nem a te problémád.


Ha adhatok egy tanácsot, figyeld az álmaidat, gondolkozz rajtuk sokat, mert a nehéz élethelyzetekben, a problémák felismerésében, megoldásokban, sokat tudnak segíteni az álmok;)

2018. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!