Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha az álmomba...

Mit jelenthet, ha az álmomba menekültem, de valahányszor nem sikerült/elkaptak, az egész visszajátszódott?

Figyelt kérdés

Hajnalban nagyon rosszat álmodtam és mikor felkeltem úgy éreztem magam, mintha az álmom kifárasztott volna.


Az álom részletesen az volt, (tudom, vannak benne hülye részletek) hogy az ország valamiért Kim Jong Un iranyítása alá került. Ittt kicsit zavaros, de egy koreai férfi elkezdett engem csesztetni (azt hiszem alatta dolgoztam és nem tetszett neki a munkám) Aztán Kim Jong Un meghalt és a koreaiak elkezdtek minket szolgasorba állítani. Rengeteg koreai katona jött ide meg bázisokat építettek stb. Aztán az előbb említett koreai férfi 'elrabolt' és a barátjával egy újonnal kifejlesztett drogot akartak kipróbálnj rajtam. Ettől annyira megijedtem, hogy menekülésnek indultam. Itt jön az álmom legrosszabb része. Amikor menekültem, de elkaptak, akár az a két férfi, akár katonák, visszakerültem abba a pontba ahonnan menekülni kezdtem és újra meg kellett próbálnom. Kb. mint egy videojátêkban, amikor egy pályát újra és újra kell kezdened. Volt olyan, hogy az erďőbe pròbáltam menekülni, volt hogy a katonabázis területén, volt olyan, hogy le ia lőttek.


Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de nagyon rég nem viselt így meg álom és kíváncsi vagyok, hogy lehet-e valami pszichológiai következtetést levonni belőle vagy van-e bármi jelentése.



2018. júl. 11. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a túl részletes leírásért, de máshogy nem lenne túl sok értelme (nem mintha amúgy lenne)


Még annyi, hogy alig követem a politikát, főleg nem É-koreáét, ezért nem nagyon értem hogy jöhetett ez nekem :/


Minden elemzést szívesen várok és előre is köszönöm aki erre töltötte az idejét.

2018. júl. 11. 13:17
 2/3 anonim ***** válasza:
A valóságban ki az a Kim Jong Un? Van valami kapcsolatod koreaiakkal, esetleg a munkahelyed koreai cég?
2018. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valamilyen probléma van magad körül mivel jó részt egy férfi elől menekültél valami férfivel kapcsolatos problémàd lehet amit nem tudsz megoldani. Valami miatt félsz.

KOREÀT meg nem tudom hova tenni àlmodba esetleg akihez közöd van az nem Ázsiai? Ha nem akkor ez az álom rész csak a hàtteret adta.

Remélem tudtam segíteni:)

2018. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!