Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tökéletesen lezajló összeszede...

Tökéletesen lezajló összeszedett álomban "könyvet írni" jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
sosem tulajdonítok nagy jelentősége az álmaimnak, és legtöbbször csak összefüggéstelen hülyeségek is mint minden álom. viszont talán második-harmadik alkalommal fordult elő eddig velem ami nemrég, hogy könyvet írtam álmomban. egyszerre voltam részese tehát láttam filmszerűen ahogy elhangzott a történet, de ez egyáltalán nem volt összefüggéstelen, hanem egy nagyon jól felépített mintha egy drámát/ thrillert néznél ahol kibontakozott a történet, több szálon futott, és csavar is volt a végén, egészen a lezárásig nagyon egyben volt. ez után ébredtem fel, és a címe felén, és a témáján kívül sajnos baromi gyorsan törlődött is, viszont ez az emléke megmaradt még így napok után is. hozzá kell tenni hogy se hasonló témájú filmeket nem igen nézek, könyveket pedig szinte egyáltalán nem olvasok.
2018. júl. 13. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudatalatti üzenet:

Ird meg a könyvet👍

2018. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is kezdj el irni.. nalam voltak olyan almok szam szerint 2x pedig minden nap almodom van hogy tobbet is es hulyeseg a tobbsege de 2x volt olyan hogy elejetol a vegeig mmegalmodtam egy tortenetet mint egy film lett volna es gondoltam ra hogy megirom..

kezd el majd lesz valami :D

2018. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!