Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?...

Mit jelenthetett ez az álom? Mindent részletezek, az életemet is.

Figyelt kérdés

Ma hajnal 4kor keltem, rossz érzések között, de kezddjük inkább az álom elejével:


Amire emlékszem sétáltunk egy pár haverommal, majd egy ismeretlen utcán éneklő általános iskolás osztálytársamat láttuk, hallottul meg, tisztán láttuk egy háznál, kerítés mögött és, mint ha ilyen beton színparadon széken ülve énekelt volna, elősször jó hangja volt, majd aztán kevésbé (minden reggel tusolás közben zenét hallgatot, majd mikor kijövök a kádból tükör előtt elkezdek énekelni (hiphop, rap), majd, ha lesz pénzem megpróbálnám ezt a rapper szakmát, mert magyarországon nincs sok stílus rapper, nekem van, meg egyedi gondolkodásmódom. Hangom nem a legmegragadóbb, de csak reppelnék nem énekelnék, mint mondjuk Logic.), haverokkal kinevettük, kevés gúnnyal, de mentünk tovább.

A lakótársammal megláttunk egy hosszú fehér pöttyös sárga kígyót, majd mondta, hogy ő megy pestre, ami a ball út volt az álmomban (való életben ő ki fog költözni majd pestre, én is szeretnék, de még bizonytalan vagyok munka, tanulásban, ő a legjobb, haverom és inkább miatta mennék pestre, mint magam miatt) erre elindultunk mindannyian balra amerre nem láttunk kígyót és abban a pillanatban egy ugyanolyan a bal oldalon a kezemet megharapta majd hátráltam de menni akartam felé a kezemmel figyeltem a fejét (mint a raptoridpmár a jurassic worldbiől) majd ujra begharapott de már a tenyeremen, aztán valahogy lenyomtam a fejét az álmomban a lábammal, de kiszabadult és újra támadásba indult, de akkor keltem fel.


Melettem elég közel egy ventillátor ment közepes fokozaton, teljes sötétség volt, majd elkezdtem telefonozni.



2018. júl. 14. 10:32
 1/4 A kérdező kommentje:
18F
2018. júl. 14. 10:34
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

A kezeddel figyelted a fejét? Tényleg? 😂😂😂


Hát ha ezt nem csak kitaláltad, azt jelenti, félsz a változástól de ugyanakkor vágysz is rá és mások kritizálásával takargatod a saját hibáidat.


A helyesírásod borzalmas, azzal kezdd.

2018. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olvasd el amit te írtál tesa aztán tanulhatunk együtt :)
2018. júl. 14. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Vicces voltál majdnem😁
2018. júl. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!