Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mivel magyarázzátok ezt az álmot?

Mivel magyarázzátok ezt az álmot?

Figyelt kérdés

Papám kórházban volt egy ideje, beteg volt.

Hétfőn azt álmodtam, hogy megyek be hozzá a kórházba, mosolyog rám, kitárja a karjait ölelésre, mintha elköszönne.

Felébredtem, na mondom, itt baj lesz. Rá nemsokára jön a telefon, meghalt a papa.



2018. júl. 15. 06:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetséges, hogy elköszönt tőlem? Nagyon szerettem és ő is engem. :(
2018. júl. 15. 06:08
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Rengetegen "megálmodják", megérzik betegeskedő vagy öreg szeretteik halálát. Ebben semmi megmagyarázhatatlan nincs... Aki régóta beteg, kórházban fekszik, idős, annak már valószínűleg nincs sok hátra. Senki nem áltatja magát azzal, hogy a 80 éves rákos nagyapja ki fog jönni a mesterséges altatásból 2 hét után.

Aranyos, hogy elköszönésnek érzed, végülis, ha ebben akarsz hinni, szíved joga, nincs ezzel semmi baj.

De ettől még ez nem megérzés, nem csoda, nem varázslat, nem látomás, szimplán ott volt az információ az agyadban, hogy a papád beteg és bármikor meghalhat, az agyad pedig kivetített erről egy képet álmodban. Ennyi.

2018. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En hiszek ebben es igen is megmagyarazhatatlan hogy megerezzuk, miert nem 1 hettel kesobb almodtad vagy 3nappal stb. Az elso valaszolo nagyon lehangolo es kiabrandito... majd ha o kerul ilyen szituba..

Almodban meglatogatott es elkoszont. Sajnalom reszvetem.

2018. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, akkor miért pont akkor álmodtam, mikor meghalt, nem pedig előtte vagy utána első?

2018. júl. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!