Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen "csalódás érzetű" álma?

Figyelt kérdés

Nem szoktam álmodni vagy ha igen akkor nem emlékszem rá.

De a napokban olyan életszerűen álmodtam mintha megtörtént volna nagyon valóságos volt.Leírom részletesen.

Van egy youtuber-streamer lány őt szoktam nézni elég sűrűn.Tetszik is kinézetre meg ahogy beszél stb szóval abszolút az esetem.

Kimentem Los angelesbe dolgozni és az ő házához szállítottam cuccokat mert akkor költöztek be.Kiderült hogy egy környének lakuk és ugyan olyan kutyánk van.Elkezdtünk összebarátkozni először csak kutyát sétáltattunk.Utánna közös programokra mentünk végül eljártam hozzájuk.Szerepeltem a videóiban.Mondhatni a barátja lettem.Egyszer mikor nálluk voltam elhívtam a partra sétálni...ekkor megakartam csókolni és ő közölte hogy igazából lezbikus és hogy sajnálja.Ekkor felébredtem.

Ilyen "leégés" és szégyen érzetem még sose volt főleg nem egy álomban xD

Valakinek volt más hasonló ?



2018. júl. 17. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

olyan már többször előfordult velem, hogy nagyon erős érzelmekkel éltem át az álmaim és még másnap is kihatással volt rám.

szerintem ez "csak" a tudatalattid játéka. Lehet, hogy van tudatalatt olyan félelmed, hogy egy számodra "tökéletes" nő téged visszautasítana ha közelednél felé?

Ha nincs ilyen félelmed, akkor csak összemixeltél valamit álmodban :D

2018. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van ilyen félelmem.De eddig sose álmodtam esetleg gyerekkoromban.Szerencsére azóta nem volt ilyen.
2018. júl. 17. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan ilyen álmom nem volt, viszont olyan igen, hogy meghalt benne az egyik családtagom, és maga az álom is nagyon életszerű volt, emlékszem, mikor felébredtem, percekig gondolkodtam azon, hogy most akkor tényleg halott-e az a bizonyos személy. Nagyon rosszul éreztem magam.


Mivel a lány a világ másik felén lakik, gyakorlatilag elérhetetlen számodra. Szerintem a tudatalattid álmodban ugy próbálja ezt neked reprodukálni, hogy a csaj leszbikus, mondj is le róla.

2018. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokat álmodok, és tényleg rossz érzés, mikor egy élénkebb álom kihat az egész napi hangulatra. Nekem olyan volt, hogy valaki, akit nagyon szeretek és tudom, hogy ő is szeret engem, álmomban szinte levegőnek nézett. Másnap egész nap rossz érzés volt bennem, pedig tudtam, hogy csak egy álom. Az ilyen élmény egy újabb alvással elszokott múlni, de olyankor elgondolkodom rajta, hogy hogyan tud így hatni az érzelmekre egy álom. Az agyunk rövid ideig úgy jegyzi meg, mintha megtörtént volna.
2018. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Furcsa még ilyet nem tapasztaltam.
2018. júl. 17. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!