Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furát álmodtam. Van...

Nagyon furát álmodtam. Van jelentése? (Sok lesz picit ezért elnézést)

Figyelt kérdés

Itt ekezetek nelkul fogok irni mert nekem igy gyorsabb..

Na arrol lenne szo hogy anyukam ellopott a szomszedbol ekszereket es a rendorok megtalaltak es le akartak csukni anyut (valo eletben is korhazba akartam kerulni) es utana ugy csinaltam mintha elajultam volna.. Az volt a kovetkezo kep hogy en bent fekszek a korhazba es volt egy pasim akit szerettem es mikor ugy csinaltam mintha aludnek akkor a legjobb baratnommel megcsalt.. Ezutan a kovetkezo kep hogy kozoltek velem az orvosok hogy kaptam donort.. Es ezutan a kovetkezo kep az volt hogy fekszem a mutoasztalon es pont vettek ki a szivemet es megkerdeztem valamit a novertol es azt valaszolta hogy: vagy tuleled vagy nem. Es ezutan elaludgam. Utana felkeltem es az volt a kovetkezo kep hogy megint meg kellett muteni engem es megint kaptam valakitol donort. Ezutan a kovetkezo amire emlekszem az hogy faj a szivem es az orvos adott egy draga gyogyszert en meg ki voltam akadva es a kukaba dobtam de anya kifizette az ujat es el kellett altatni engem hogy beadjak (venasan) es utana az amire emlekszem az hogy a birosagon vagyok infuzioval es arrol volt szo hogy a legjobb baratnom engem meg akart olni es miutan kijottunk a birosagrol az volt hogy civakodtunk es felkeltem.

Lehet nem volt ertheto de gyorsan irtam hogy el ne felejtsem.

17/L


2018. júl. 19. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nincs.
2018. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Najó ez durva egy kicsit.
2018. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!