Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a jövőmrt? Vagy...

Megálmodtam a jövőmrt? Vagy egy párhuzamos univerzumba léptem át?

Figyelt kérdés
Álmomban a nem túl távoli jövőben (még fiatal voltam, most22f) egy elég menő autót vezettem. Nagyon futurisztikus volt de nem volt márkája, teljesen elektromos volt, csak formájában hasonlított a mostaniakhoz, elég prémiumnak hatott. Apám ült az anyósülésen, sötét volt. Kocsikáztunk a megengedett seb.határ felett, és megállított egy rendőr( az is nagyon futurisztikus volt, de maga az ember nagyon rendes volt). Egy kábelt húzott ki a rendőrautóból amit bedugott az én autómba majd közölte hogy látja hogy sokszor hajtok gyorsan így sajnos meg fog büntetni, de nagyon gyötörte hogy meg kell büntetnie rendesen rosszul érezte magát :D. Mérlegelten büntetett, ha most fordult volt elő először nem tette volna. Így kb ennyire emlékszem. Maga az élmény nagyon intenzív volt, ritkán álmodok így. Lehet, hogy megálmodtam a jövőmet? Vagy esetleg álmodás közben átlátunk valahova? Valaki tud mondani erre valamit? Köszönöm.
2018. júl. 22. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Egyik sem. Csak egy álom volt. Elmúlt.
2018. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Azt jelenti hogy egyenruhafetisiszta vagy
2018. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Volt egy futurisztikus almod. Ennyi. Nekem is volt mar hasonló, de eszembe nem jutott, hogy a jövőt álmodom meg.
2018. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet jövő az elektromos autó végett. De párhuzamos világ is. Habár akkor csak te lépsz át és és senki más.
2018. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha csak sima álom akkor honnan vettem ezt az adatlekérdezős dolgot? Eddig nem hallottam ilyenről.
2018. júl. 23. 08:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hallottàl-e a Seth könyvekről? Seth szerint léteznek màs dimenziók és àlmunkban gyakran más valósàgokba kerülünk.Az is valósàg,csak màs természetű.Ott azonban màs az idő fogalma.Tehát elvileg jàrhattàl egy lehetséges jövőben
2018. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lehetséges jövő eseményei vannak hatással a jelenre és nem fordítva viszont a jövőt a jelenben alkotod meg.

Párhuzamos univerzum nincs. Multiverzum lehetséges, azt most kutatják éppen.

2018. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Inkább csak álmodtál egy lehetséges jövőről. Vannak ennél sokkal furcsább álmok is.
2018. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5: Azert ilyen adatlekérdezős dologról, barhol, bármikor hallhattál, még ha oda se figyeltél, nem is emlekszel rá. Az agyad viszont elraktározta és most "felhasználta".
2018. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!