Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minek tunhetett fel az exem...

Minek tunhetett fel az exem egy pillanatra az almomban, epp hogy osszetalalkotunk, v nem is no volt?

Figyelt kérdés

A lenyeg, hogy mar eleg reg ota le van tisztazva minden es igen voltak bonyodalmak, de mar nem beszelunk,de joban maradtunk. Persze meg volt hogy almondtam vele, de az kozvetpen szakitas utan, de mar regota nem

Igazabol nem azert irtam ki, hogy aztmondjatok, hogy ha kiirtam most ezt, akkor biztos erdekel meg, hanem kivancsi lennek ha van ra magyarazat.

Es nem, nem hianyzik, hanem a parkapcsolat, maga az akkori elet.

Es igen, van, hogy beszelnek vele, de mondjuk mas exel is, van olyan exem akivel nem.is beszeltem es nem is tudunk egymastol semmit 5eve nem maradtunk joba es megis most elbeszelnek vele, mert jofej, stb.



2018. júl. 25. 09:27
 1/6 Darkertaiki válasza:

Te idióta, először talán tanulj meg irni, azután kérdezges!

Álmainkban 80%ban az jön elő amit akarunk vagy amitől félünk. Ha barátok tudtok maradni egy ex-szel, akkor vagy soha nem szeretted, vagy még mindig szereted. Gondolkodj ezen!

2018. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert kell leorditani valaki fejet, ha nem ir jol, igen mikor telorol vagyok felreirok dolgokat (ami nagy hiba, igaz), de akkor is, es hogy az exszel-t nem irtam helyesen, hat vannak ilyenek (mostmar megtanulom).

Am nem erre akartam kiterni, hanem arra, hogy nem baratok maradtunk, hanem csak nem maradtunk rosszba, mint egy tavoli ismeros. Nalam a baratok maradunk mast jelent

2018. júl. 25. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem is vágysz érte akkor még a lelkedben legbelül sóvárogsz érte vagy ő érted. Ez ilyen
2018. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Talan csak szexualisan es ez lehet a baj. (jo volt azon a teren) Es ez a dolog mindig visszakacsint (egy jo ideig?)
2018. júl. 25. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
"Es nem, nem hianyzik, hanem a párkapcsolat, maga az akkori élet." Akkor mégiscsak hiányzik, hiszen az akkori életed vele volt olyan, amilyen. Ami most hiányzik.
2018. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem egeszen, mert most lenne valaki akivel el tudom kepzelni a dolgokat, sot vele is terveztem volna csak akkor meg nem ismert
2018. júl. 26. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!