Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket...

Miért álmodok ilyeneket gyakran? (idegenek)

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy nem hiszek az álomfejtésben, nem nézek sci-fiket, nem foglalkoztat a téma. Még is gyakran vannak olyan szörnyű álmaim, hogy furcsa gépezeteket látok az égen, főleg bentről a szobából nézve ablakon keresztül. A legutóbbi álmom múlt éjjel az volt, hogy valami csarnokszerű épületben voltam, este sötétben néztünk ki az ablakon többedmagammal, és megláttunk valami égen úszó objektumot, fegyvernek tűnt. Igen bonyolult szerkezetnek látszott, furcsa formájú, hangtalanul úszott a levegőben, mintha pásztázott volna, és a szerkezet észre vette, hogy ott vagyunk a helyiségben. Akkor az elején lévő cső szerű szerkezettel felénk fordult, az ablak felé. Nagyon ijesztő volt, mi meg bújtunk el ahova csak bírtunk, szekrényekbe, padok mögé. Bár éreztem, hogy ez mit sem segít, ha már megtaláltak. Sokat álmodok ilyet, nem csak a látvány rémisztő, inkább maga az érzés, mintha egy hangyák lennénk, akit épp elakarnak taposni.
2018. júl. 29. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sci fi filmeket szoktál nézni?
2018. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem. És ezek az álmok időnként előkerülnek. Nem is a látvány rémisztő, hanem az azzal párosuló érzés, mikor teljesen kiszolgáltatva érzem magam. Fogalmam sincs mit akarnak velünk, de zsákmánynak érzem magam. Vagy megölni akarnak rögtön, vagy befogni. Ezt érzem ilyenkor az álmokban.
2018. júl. 29. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem olvasol sci- fit, meg hallhatsz ilyen temakról es tudat alatt, foglalkoztathat. Az meg mar elég ahhoz, hogy ilyeneket álmodj.
2018. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!