Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelent, ha azt álmodtam, brutálisan meggyilkoltam valakit?

Ha jól emlékszem a részletekre, egy nő közölte velem, hogy valaki zaklatta/megerőszakolta, erre én fogtam egy baseball ütőt és lekvárt csináltam ennek a valakinek a koponyájából, tehát agyonvertem. És a legdurvább, hogy nem ez a része akasztott ki, hanem az, hogy nem tudtam a holttestet elrejteni. Mit jelenthet ez?

aug. 10. 09:55  Privát üzenet  

A válaszok
Egyismeretlenlány :D nevű felhasználó válasza:

Gyilkosság

Ha te vagy gyilkosság áldozata: félelmeid miatt elnyomás alatt vagy, kihasználnak. Nem tudsz egy kényszerhelyzettõl megszabadulni.

Ha te gyilkolsz: bûntudat, tudod hogy mások rossz helyzetébõl próbálsz hasznot húzni.

Általában: önmagad vagy pillanatnyi éned megtagadása, feladása. Engedsz valamilyen külsõ nyomásnak, amely vagy jó vagy rossz irányba viszi a gondolkodásod.

Gyilkosság

Félelem a saját indulataitól. Keresse meg, kire irányulnak ezek az indulatok és miért. Ha megismerem, már nem kell elpusztítanom. Dühömet csillapíthatom erőteljes testmozgással is.

É Cikk az álomban lévő gyilkosság jelentéséről 👆

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 10. 10:12 Privát üzenet
Egyismeretlenlány :D nevű felhasználó válasza:

2 Cikk*

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 10. 10:12 Privát üzenet

Igazából az áldotat is te vagy.Azt jelenti hogy tartasz a téged érő kritikáktól valami miatt és agresszívan, támadólag lépsz fel ha valaki olyat mond neked, állít rólad amit te nem tartasz igaznak.

Ez is egy lehetséges aspektusa a zálmod megfejtésének

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 10. 14:37 Privát üzenet
Sadism is real

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 12. 00:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent, ha álmomban brutálisan meggyilkoltak?
Álmomban apukám brutálisan gonosz volt velem. Sőt, ez nem kifejezés. Mit jelenthet? Többi lent.
Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy brutálisan bankok egy kutyát. Ez mit jelenthet?
Álmomban farkas voltam és vadásztak rám, aztán leszúrtak és brutálisan fájt ébredés után is, de miért? (a többi lent)
Azt álmodtam, hogy kiesett a fogam, de valami brutálisan nagy gyökere volt, nem fájt?
Brutálisan megöltem a férjemet. Ez mit jelenthet?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!