Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam hogy hány évesen...

Megálmodtam hogy hány évesen fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Álmomba, volt egy jósnő vagyis gondolom az volt mert nagyon sokan ott voltunk és mindenki azt kérdezte hogy mikor fog meghalni.. És ő egyből tudta rá a választ. Az enyémet is elmondta, és nagyon elvagyok keseredve. Eleve nagyon babonás típus vagyok,

és nagyon félek a haláltól. És ez engem most nagyon kikészít:( Igaz, hogy 33 évem lenne még az álmomig, de akkoris nagyon félek. Még csak 17 éves vagyok:( Mással is történt már ilyen álom? Mi történt utána?:(



2018. aug. 15. 06:00
 1/6 anonim ***** válasza:

50 évesen fogsz meghalni?


Az nem is olyan rossz.

2018. aug. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Elvegetál a test önmagában még 33 évig? :O
2018. aug. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

ha kedved így tartja, szorongj végig egy babonás képzet miatt 33 évet, nem zavarunk. Részemről úgy élek, hogy BÁRMIKOR meghalhatok, a tevékenységem, szavam akkor is helyt álljon a világban.

Ám azt a napot vagy órát senki sem tudja, az ég angyalai sem, sőt még a Fiú sem, csak az Atya. Vigyázzatok, legyetek éberek, mert nem tudjátok, mikor jön el az idő.(Mk13,32)

2018. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 leértékelt ***** válasza:
Nézd a jó oldalát... A halálod előtt még van 16 éved. Előre is részvétem!
2018. aug. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 leértékelt ***** válasza:
33 éved van még, te halhatatlan vagy?
2018. aug. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
Jelöld be a naptárban!
2018. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!