Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak nekem olyanok az álmaim,...

Csak nekem olyanok az álmaim, mintha párhuzamos dimenziókban játszódnának?

Figyelt kérdés

Sajnos csak az ezotéria foglalkozik az álmokkal, úgyhogy csak ide tudtam kiírni.

Olyan, mintha az álmaimban lenne egy külön életem, több hónapos/ éves emlékekkel. Olyan események játszódnak le, amik között érzésre hetek telnek el. Lehet, hogy bizonyos álmaim folytatódnak tovább és tovább, vagy csak az elmém viccel meg, mivel az álmokban egyébként is máshogyan érzékeljük az időt?


Egy konkrétum, ami a legrosszabb volt, hogy az álmomban van egy 5-8 éves kutyám Gordonnak hívják, és az álom közben jövök rá, hogy tulajdonképpen volt egy ugyanilyen nevű és fajtájú kutyám régebben, csak ő meghalt 1-2 éves korában, és nagyon hiányzik a személyisége. Egyébként a való életben is van egy 10 éves Gordon nevű kutyám, akinek ugyanaz a személyisége, mint az álmomban meghalt kutyáé. Olyan, mintha mindkét világban ugyanazt a kutyát kaptam volna, csak az álom világban meghalt a kutyám, és egy következő kutyával folytatódik a történet.


Szóval teljes katyvasz. Ma például egy lányról álmodtam, akivel megszakadt a kapcsolatom. Szintén egy fél évre elnyújtott történet volt, és az a durva, hogy a való életben is volt egy hasonló személy, és a néven + kinézeten + történeten kívül minden egyezett. Mintha ugyanaz a lány lett volna, mint a valóvilágban, csak egy másik emberként egy másik szituációban, de a viselkedése, stílusa, és a végeredmény ugyanaz lett.

Lehet hülyeség, de olyan, mintha a párhuzamos dimenziók között ugrálnék, és egy másik énem életébe nyernék betekintést.

A párhuzamos dimenziókban egyébként valamennyire hiszek is. Ma jött el az a nap, amikor már nem legyintettem erre a dologra, és úgy éreztem ki kell írnom.

Mással is történnek ilyesmik?


2018. aug. 15. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Durva.Mit szedsz?
2018. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is pont ilyenek. Lehetséges hogy egy multiuniverzumba ami a mi klónunk rájöttek a technológiára, amivel lehet kommunikálni más hasonló univerzumok közt és ezt teszik. Mi pedig mivel ilyen ketyerénk nincs, azt hisszük csak álmodunk
2018. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lényegbe trafáltál bele. Éjjel lehetőségünk van párhuzamos valóságokat is megtapasztalni. A lelkünk két irányba mehet, mikor a test alszik. Az egyik az előbb említett párhuzamos valóságok, a másik az asztrális síkok. Ez utóbbinál sajnos az emlékeket nem jegyzi meg a lélek, mert így van programozva. Ez azért van, hogy ne emlékezzünk arra, hogy a halálunk után visszatér a lélek az asztrális síkra. Ha így lenne, az nagyban befoláysolná a színdarabot, a mostani küldetésünket, amit itt játszunk ebben az életünkben....dióhéjban...


Nem is olyan rég, nekem is volt egy olyan tiszta élményem éjszaka, csak sajnos elég horrorisztikus volt, és nem is tudom, hogy leírjam ide e?.... na jó:


Egy ember kinézetű entitást gyilkoltam meg többször, ugyanis hiába öltem meg (általában leszúrtam) nem akart meghallni...és mindig követett... Soha, mégcsak eszembe sem jutna a gyilkosság, éber állapotomban sem...még álmomban sem, most mégis halomra öltem azt az embert... többször... visszatérően, ugyanabban az álomban (párhuzamos valóságban) és amikor egy -egy rövid időre sikerült felébrednem, és felnéznem, miután újra álomba merültem, a történet folytatódott tovább... sajnos.... reggelre már annyira féltem, hogy el sem tudom mondani.... ezt nem találhatja ki a tudatalattim, mert alapból nem vagyok ilyen ember....

2018. aug. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy aludva a lelked kóborolt és megtalálta a halott kutyád reinkarnációját és mint szellem élsz míg alszol
2018. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4.: De nem halt meg a kutyám, a valóságban él és virul.
2018. aug. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!