Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy gyakran...

Kyrpho kérdése:

Miért van az, hogy gyakran álmodok szellemekkel/démonokkal?

Figyelt kérdés

Az a furcsa az egészben, hogy nem szoktam horror filmeket nézni, se szellemes, se démonos videókat... Ezek nem szoktak bántani meg nem is látom, hogy rosszat akarnak csak egyszerűen érzem meg látom, hogy ott vannak. Egyszer volt az, hogy az egyik szellem beszélt hozzám és elég érdekes dolgot mondott:

"Az élet után nem vár semmi, se túlvilág, nem is fogsz újjá születni, csak a Földön fogsz kóborólni szellemként"


Ezek tényleg meglátogatnak az álmomban vagy csak szimplán sima álmok ezek?


2018. aug. 15. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Rém-álmok
2018. aug. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hazugságot beszélt neked. Szóval sanszos hogy valós. Na nem hülyítelek, de ez nem tűnik akkor sem normálisnak.
2018. aug. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezeket az álmokat nagyon komolyan kell venned, mivel a lelked jelenlegi "rezgés szintje" ezekhez a világokhoz köt, ami erkölcsi értelemben nem valami "magas", hanem nagyon is alacsony.


Tehát ezek a visszatérő álmok azt üzenik neked, hogy térj meg, minél előbb. A megtérés számodra nem azt jelenti, hogy valamelyik vallási felekezethez kacsolódol, hanem azt, hogy ismerned kell Jézust. Tanulni, értelmezni és érteni őt. Ez által tud majd tisztulni a lelked, és "emelkedni", mert Jézus ismerete és értése gyógyító, megszabadító és felemelő ereje van.


Az a szellem ezzel kapcsolatban nem hazudott neked, megmondta előre, hogy mi lesz veled, a halálod után (ha meg nem térsz). Tehát bolyongani fogsz, mert a tudattartalmad ide kötne, ehhez az árnyékvilághoz. Ebből a világból a megtérésed révén, Jézus által újjá lehet születni, és akkor véget fog érni a céltalan kóborlásod, a démonok zaklatásai, mer CÉLBA értél.



"Fejlődni nem lehet meneküléssel, csak szembesüléssel. Fejlődés nem történhet a könnyebb, csak a nehezebb irányban. Gondolkodásodat kell átalakítanod.


Azok mondhatják magukat megtért embereknek, akik nemcsak azt fogadják el, hogy a körülmény tükör, melyben bárki felismerheti, hogy hol tart a szeretetben, hanem ajándék is az Én részemről.


Csak ha felismered, hogy miért jó az neked, amilyen helyzetben vagy, akkor jöhet a második lépésben esetleg az, hogy azért, hogy ott hagyd a munkahelyedet. De az első az a bizonyosság, hogy téged csak jó érhet, bárhol vagy, mert Én a körülményeidnek is az Istene vagyok, és csak olyat engedek meg, csak olyan történhet veled, ami javadat szolgálja. Ha ezt megérted, akkor megtért ember vagy. Ha nem érted meg, akkor még nem vagy megtért ember.


A megtérés tehát a gondolkodásodnak olyan irányba történő átalakítása, amely irány az Én szeretetemről tesz tanúságot. A megtérés részetekről egy olyan szellemi tevékenység, amely kinyitja szívetek szemét, tehát meg tudjátok látni azt a valóságot, hogy az Istent szeretőknek minden a javukra válik (Róm. 8:28)! "

Jézus; A HANG könyv 1518

2018. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a hátadon alszol el. A többit pedig te vetíted bele.


A háton alvás során többféle jelenség alakul ki. Egyik, a lebegés érzése, emiatt sokan repülésről, vagy épp szellemekről álmodnak. A másik, hogy ilyenkor a nyelv kissé hátracsúszik, ez enyhe fulladásérzetet okozhat, ami kellemetlen érzelmeket hoz elő.


Én is álmodok néha szellemeseket, nemrég egyik éjszaka a feleségem bökdösött, hogy ébredjek már fel, mert álmomban kiáltoztam. Felébredtem, és figyeltem mi történik. Ez a lebegés érzés addig jelen volt, amíg el nem fordultam. Aztán másnap utánaolvastam, hogy mi okozhatja ezeket az álmokat, hát ez.

2018. aug. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs még otthon démonűző kaktuszod.
2018. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig a hátamon alszom. Sosincs ilyen.
2018. aug. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A veccő a megoldás.
2018. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Volt hogy egy időben en is sokat álmodtam szellemekkel , voltak nagyon rossz álmaim amit mai napig nemfelejtettem el mint pl. Valami démon lehúzta rólam a takarót es lerántott az agy szélére itt rögtön fel is ébrettem az ágy szélén ébredtem ( itt alig tudtam vissza aludni csak lámpával) meg volt olyan is hogy láttam saját magam ahogy elhagyja a lelkem a testem es saját magamat néztem ahogy alszok.

Bár szerencsére már nagyon rég álmodtam szellemekkel, de szerintem nincs nagy jelentősége. Nemnêzel sok horrort??

2018. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!