Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » NagOn hosszú álom, mindent...

NagOn hosszú álom, mindent leírtam a füzetembe. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Olyan volt mintha egy várban lettem volna és ott volt velem haverom(nem tudom ki, csak éreztem hogy barát) és valami kicsi ijesztő dolog is ami rosszat akart nekünk (legalábbis félve menekültünk előle). Vahogy kijutottunk onnan és mindenhol csak hó volt. Volt nálam egy térkép amin láttam hogy kerre kell menni, haverom viszont azt mondta hogy ő máshova megy. Az a valami utánam jött de amint elért engem lerúgtam és bele esett a hóba. Ő elsüllyedt én viszont úgy futottam hogy még a teteje sem süllyedt be. Elértem egy ilyen parkolóhoz(épület), befutottam és volt egy ajtó ami ott csukodott be épp, egy ilyen nagyon nagy ajtó mintha az a fal lett volna. Voltak még bent páran de csak egy embert ismertem, az pedig az exem volt. Leültem és valaki adott egy doboz sört (utálom a sört de valamiért megittam). Odajött hozzám exem és mondta hogy sokáig mostani párommal. Úgy éreztem gúnyolódva mondja ezért én is mondtam hogy neki is sokáig, de azt válaszolta erre hogy ők már szakítottak. Elfordultam tőle és tovább ittam a doboz sört. Volt egy srác az asztal/pult másik oldalán aki néhány elég rossz almát tett ki, de rajtunk kívül senki nem mondott egy szót sem. Felálltam és kinéztem az egyik ilyen ablakon és hallottam ahogy elkezd beszélni az egyik hogy mekkora hóvihar lesz kint de hogyeddig tart majd azt nem tudják. Aztán bezárult az ajtó és elkezdett feltöltődni vízzel a helyteliesej plafonig de mintha mindenki lélegzett volna a víz alatt, aztán kinyílt egy másik ajtó és oda utaztunk át és elkezdett eltűnni a víz. Otthon ébredtem fel és nálunk aludt exem akinek azt mondtam hogy vagy békén hagyja páromat és engem vagy feljelentem zaklatásért és még fejbe is verem, ne zaklasson minket. Aztan volt pár általános iskolás gyerek akik a tesi tanárral (senkit nem ismertem fel)kocogtak az utcában, de 3 vagy 4 az ablakot kezdte el piszkálni mindenhol mire én kimentem oda mentem s tanárhoz mondom hogy hozassa ide azt a pár kölyköt mert el kell beszélgetnem velük erre vigyorogva mondja hogy az nem így megy. Aztán oda hajoltam hozzá hogy "úgy tűnik nem csak nekik kell egy kis nevelés", és mintha megnőttem volna és a csávó azt mondta hogy csináljak amit akarok és össze húzta magát. Az egyik kis hülye gyereknel mondtam hogy jöjjön ide, el akart szaladni de az egyik iskolás lány akinek nagyon ismerős volt az arca megfogta a kezét hogy azonnal el tudjam kapni. Meg akartam fogni a gyerek pulcsiját de a valóságban is előre nyúltam és felébredtem arra hogy beverem a kezemet a falba.


Ez így mégis mit jelenthet? Hónapok óta nem álmodtam semmit (legalábbis nem igazán emlékeztem rá) és most jött ez.

18f


2018. aug. 18. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki se tudja. Szerintem azt jelenti hogy hulye vagy, mert ez egy katyvasz.
2018. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha te sem tudod minek kommentelsz? Viszket a fszod és a billentyűvel vakarod meg vagy mi van? Gyökérkedni mehetnél anyádékhoz is....
2018. aug. 21. 06:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Latod hogy nem kapsz valaszt akkor mit vergodsz azzal hogy meg ki is emeled?
2018. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sose lehet tudni épp ki fogja elolvasni, hátha tud mondani rá valamit, de ez akkor sem azt jelenti, hogy te ide jössz és le hülyézel.... degenerált fasz.
2018. aug. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!