Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmodtam hogy a kutyám meg...

Az álmodtam hogy a kutyám meg fog halni. Miért?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeségnek hangzik de amikor arra az álomra gondolok vagy ránézek a kutyámra elkezd "fájni" a hasam. Mintha izgulnék vagy nemtudom


Nagyon félek attól hogy megfog halni.

(És mostanában attól is elkezdtem félni hogy mi lesz ha meghalnak szüleim.)



2018. aug. 23. 08:12
 1/5 anonim válasza:
Keress fel egy pszichológust a paranoiádra!
2018. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy álom. Vágyaink, félelmeink kivetülése, napi események újrajátszása, életünk feszültségeinek hatásai.
2018. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Foglalkozz mással és el fog múlni pár nap alatt. Nem egészséges dolog egy élő állat lehetséges halàlán állandóan pörögni. Ha mindig erre gondolsz, persze hogy álmodsz is róla. Hisz nagyban határozza meg a gondolat a napjaidat.
2018. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régebben hipohonder voltam de erről már leszoktam. Mindig egy csomó hülyeséget kitaláltam hogy mi a bajom.


Meg ugye most megyek egy új iskolába és ezért is stresszelek. Félek hogy mindenki engem fog szivatni. Mivel nem vagyok a legerősebb és általánosságban mindenben béne vagyok könnyű belém kötni.


És a kutyáimat jobban szeretem mint pár embert. Es értük aggódom. Úgy érzem végem lenne ha elveszíteném.


Szüleimet is szeretem és félek hogy ha meghalnak (hamar) akkor mi lesz. De ez úgy érzem természetes félelem.

2018. aug. 23. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Mert kutyulid álmodban sem örök életű!

Az élveszületés magába hordja a halált is, így kerek a világ.

2018. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!