Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Edesapam 15 honapja lett...

Hajni1986 kérdése:

Edesapam 15 honapja lett Ongyilkos. Sajnos fel akasztotta magat. Tegnap ejjel almomban a szelleme egy sallal fel akasztott engem. Nem lattam aput csak tudtam, hogy az o szelleme teszi. Kis idelyig hagyott logva, majd el engedett. Mit uzenhet evvel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Kedves Hajni, ez azt jelenti, Te nem dolgoztad fel még a szomorú történést. Az álmodhoz apukádnak nincs köze, a Te feldolgozatlan fájdalmad hozta létre.
2018. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%

Eloszor is, sajnalom ami tortent.

Masodszor pedig a gyasz atment az almaidba. Amikor meghalt a nagymamam en is ereztem fajdalmat, ami kesobb attert az almaima.

2018. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy rossz álom volt...

Az ember sokáig álmodik az elvesztett családtaggal. Ha nem tudnád,hogy hogyan halt meg, nem ezt álmodtad volna róla. Tehát nem ő üzent, ez az álom csak a Te fejedben keletkezett. Ahogyan írták, ez még a feldolgozatlan trauma hatása. Részvétem a halála miatt.

2018. aug. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
A nyelvtankönyvre célzott, hogy ideje elővenned.
2018. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!