Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában nagyon furákat...

Mostanában nagyon furákat álmodok, mit jelenhetnek?

Figyelt kérdés
Akármit álmodom, valamiért a tüzijáték mindig ott van benne, ami engem köztudott félelemmel tölt el. (A valóságban is). Ma azt álmodtam, hogy megyek a falu melletti focipályára meccset nézni, de késésben vagyok, mindjárt kezdődik. Éjszaka van és a nagy rohanásban látom az órási piros-vörös tüzijátékokat. Más színűt nem. Múltkor azt álmodtam, hogy nagyon havazik, szintén éjszaka van, kinézek az ablakon és egy óriási fehér tüzijáték robbant az égen, de akkora volt, hogy beleremegett a házunk és a fülem is elkezdett csengeni. Nem mondanám szép álmoknak, de durva rémálmoknak se, inkább nagyon nyomasztó és egyben kicsit gyötrően hatnak rám. Akármit álmodok a tüzijáték mindig ott van. Nem is néztem tüzijátékot a valóságban élőbe kb. 7 éve. De igaziból is picit tartok tőle. Nem a hangtól....inkább hogy hirtelen beszínezi a sötét égboltot, számomra nyugtalanságot okoz. Na de visszatérve, ha valaki megfejtené, egy hozzáértő annak megköszönném. Nem vagyok szkeptikus, se vallásos. Csak már annyira gyötör. Ez kb. már a 6. ilyen éjszaka, hogy akármit álmodok, a tüzijátékot mindig odatársítja az elmém valamilyen formában.

2018. aug. 30. 00:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam a kérdést. ×××Jelenthetnek×××
2018. aug. 30. 00:07
 2/4 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
71%
Nem trollkodásból írom! Szerintem valami fontosat elfelejtettél. A tudatalattid így jelez, hogy "önnek 1 elmulasztott emlékeztetője van".
2018. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem neked van a leg kirobbanóbb rémálmod.

kapcsolódom az elöttem szólókoz, egy nem fogadott emlékeztető.

Komolyan, volt egy nő aki félt a galamboktól, ő maga sem tudta miért csupán a hideg rázta ha látott eggyet, s elment valamilyen pszihológiai?, meditációs?, gakorlatra, ahol arról volt szó hogy feltárják a tudatalatiának a félelmét, galamb. Na a hölgy nagy meglepetésére kiderült hogy kislány korában volt egy nagyon megrázó élménye aminél gerléket látott, s a tudat alattija bekódolta, akár hányszor látja agalambot felidéződik benne az az érzés, de az emléket törölte, (valamelyest). Nos a kezelés óta nem fél a galambtól. lehet neked is hasonló bajod van a tüzijátékkal, mármint a kirobbanó fényekkel, de így a tüzijáték lehet csillámzoró is az se csap nagy zajt...

nemtudom mi az eljárás neve, ha tudnám énis elmennék egyre kíváncsiságból. :) igaz nem sok de remélem segít.

2018. aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Küldök egy videót...ilyesmi az egész: [link]

Nem félek tőle, de nyugtalan leszek ha nézem, főleg teljes képernyőn.

2. Válaszoló: Kiskoromba megálltunk kocsival a Duna mellett, mert aug. 20 volt tüzijáték, ott nagyon megijedtem, főleg mikor a hídról öntötték azt a nagyon színes görögtüzet. De nem hittem volna, hogy ez miatt. 3 éves voltam csak.

2018. aug. 30. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!