Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez álom lehetett vagy valóság?

Ez álom lehetett vagy valóság?

Figyelt kérdés
Kinyitottam a szememet és ablak felé néztem, már reggel volt, történt ez tegnap.Még örültem is, hogy végre világos van, süt a nap és kelek. Láttam, hogy pókok 2-3 is, nagyok, feketék, vékony lábakkal, másztak be az ablakon.Nem foglalkoztam vele miközben pedig félek az ilyenektől.Aztán már a ventilátoron láttam,hogy másztak és hullottak le a szőnyegemre. Erőltettem a nézést,néztem őket,le voltam döbbenve,de nem pattantam ki az ágyból.A másik oldalamra fordultam és aludtam tovább.Pókok persze sehol nincsenek a szobában.

2018. szept. 2. 02:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy idő után azon gondolkoztam,hogy nem valóság az egész,hanem egy hülyeség, ezért fordultam a másik oldalamra és aludtam.De miért nem keltem fel, mikor az volt az eredeti tervem?
2018. szept. 2. 02:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán mert fáradt voltál?
2018. szept. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Húúúú :D Velem volt olyan, hogy amikor felébredtem gazdag voltam, luxus volt minden körülöttem, meg sok pénzem volt, és olyan volt, mint ha a valóság lenne.... Viszont, amikor felkeltem nyögtem, mert olyan valóságos volt, de kiderült, hogy csak egy álom volt.
2018. szept. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam fáradt, kipihentnek éreztem magamat.Összezavartak a pókok,a látványuk és csak néztem őket.
2018. szept. 2. 13:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem jellemző,hogy bogaras szobában alszom,hogy álom tudna jönni a szememre.Egy katicát is kipöckölnék az ablakon:D
2018. szept. 2. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Félsz a pókoktól.Ez az álmodban is megjelent.Én egyszer félálomban óriáskígyót láttam az ágyamra felkapaszkodni.
2018. szept. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy kapaszkodott fel?
2018. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor felkúszott.Tudtam hogy ezen fig valaki fennakadni
2018. szept. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!