Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval azt álmodtam ,hogy meghaltak (és a testverem is, de nem együtt) és meg a volt tellunkon voltunk eltemetve és végig próbáltam elbúcsúzni a szuleimtol

Majd nagypapam (3 éve halt meg ,mondhatni emberfeletti kapcsolatunk volt .. egy ideig remdsueresen álmodtam vele ,majd kb 2-2.5 éve egy almomba azt mondta többet nem látom és azóta ez volt az első ,hogy újra vele almodtam) na szóval ő megjelent és egyszerre voltam végtelen boldog hogy vele lehetek és szomorú a szüleim miatt



2018. szept. 13. 09:50
 1/6 A kérdező kommentje:
És láttam magam szellemkent, vagyis kívülről
2018. szept. 13. 09:54
 2/6 anonim ***** válasza:

érdekes, énis láttam a saját temetésem...

2-es sír volt arany szegélyes üveg.

egy optimista- és egy pesszimista Énnek, az eggyik beletörődött, a másiknak nem tetszett a gyászoolók kétszinüsége és kimásztam, otthagyva a passzívitás és a hamis könnyeket... :)


-nem tiszta hgy te és a tesód, vagy a szüleid.

-nem pont aznap volt 3 éve?

-lehet nem kapodmeg azt amit ő tőle megkaptál, azaz szeretet hiány lehet

2018. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ohh bocsi nem láttam az első kommenet
2018. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Állítólag az a valóságban is úgy van, hogy ha valaki meghal, akkor a saját temetésén látja az embereken, hogy kinek őszinte és kinek nem azok a könnyei.
2018. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a halál álomban változást jelent. Valami ami régi megszűnik és keletkezik, érkezik valami új.


na parázz!

fogadd az újat!

2018. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja valami uj jon, es a regit temeted. Es sokaig fogsz elni. 😎
2018. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!