Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt az elhunyt...

Miért álmodom ezt az elhunyt barátnőmről?

Figyelt kérdés
6 éve elhunyt az egyik barátnőm. Nő vagyok szóval nem szerelmi kapcsolat hanem barátság volt. Nem voltunk legjobb barátnők de jóba voltunk. Nagyon sokszor álmodok vele. Rengeteget gondolok rá. Az elején azt álmodtam hogy megölel, mosolyog, elköszön, de valahogy én nem bírom felfogni, hogy elment. Aztán az álmok átváltottak rosszba. Haragudott rám, bántott. Ezt annak tudtam be hogy mivel nem latogattam. Bűntudatom lett. Közben el kerültem messze és megfogadtam hogy amikor itthon vagyok viszek neki gyertyát a sírjára,de nem maradt abba a rossz álom. Olyanokat mondott álmomban hogy nem fog megbocsájtani nekem, a gyertyám semmit nem ér és ilyenek. Vittem neki ugyan úgy gyertyát. Most tegnap éjjel is vele álmodtam. Meg akart őlni. Valamit az oldalamba fúrt folyam. Nagyon fájt a bordám jobb oldalt. Nem értem miért álmodom vele hogy gyűlöl :( autó balesetben halt meg. Nem tudom mit csináljak.
2018. szept. 13. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sikerült feldolgoznod a halálát és mivel folyamatosan törődsz vele/álmodsz vele kezd felőrölni az egész.


A megoldás annyi, hogy rájöjj mégis miért van bűntudatod és miért nem tudod elengedni..

Ha sikerül rájönni és átgondolni vagy az életedet megváltoztatni, pl.: lekötöd magad napközbe és nem ezzel törődsz, akkor vége lesz.


Ha nem sikerül, akkor keress fel egy pszichológust mivel bele is őrülhetsz.

2018. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Én még az első szeretett halamról is álmodtam nemrégiben. Pedig az már 12 éve volt. A kis halacskámnak az élete fontos volt, és nagyon sajnálom, hogy elpusztult. Nem dolgoztad fel még.
2018. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két magyarázat jutott eszembe:

1 a bűntadot nem hagy nyugodni, ahogy az első mondta pszichológushoz kell menni. Illetve ahogy a szúró fájdalmat említetted az jutott eszembe, hogy én megnézetném egy orvossal, persze a háttértörténetet lehagyva, mert előfordulhat, hogy a mély bűntudat kivált valamilyen fizikai betegséget.


2 (ez sokkal kevésbé valószínűbb, magam sem hiszek benne) a szelleme veled maradt. Esetleg ha van nálad valamilyen tárgy, ami az övé volt, akkor ahhoz kötődhet a szellem. De előfordulhat az is, hogy a lelkedhez van kötve, az tartja itt. Ez utóbbi problémásabb, hiszen az első edetben csak el kell égetned a tárgyat. Persze ha el lett temetve, akkor a csontok is itt tarthatják a szellemét. Ilyen esetben is égetés, sózás.

Mint mondtam ez a 2. lehetőség annyira komolytalan, mint amilyennek hangzik, de az első tényleg lehetséges.

2018. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!