Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban megölök...

Balázs Dzsenifer kérdése:

Mit jelent ha álmomban megölök valakit?

Figyelt kérdés
Már régen is álmodtam hasonlót hogy zombi támadás van és mama be fogadott hozzánk egy lányt akit nem is ismerek és megfertőződött és még aludtunk ő átváltozott és megölt engem de a mai álmomban ugyan ez történt annyi külömségel hogy a lány még másnap reggel is élt nem zombi ként és én elvágtam a torkát hogy ne tudjon később ártani nekünk ha átváltozott utána pedig eltüntettem a nyomokat a mamàm elől mert az öcsém látta mit csinálok de hidegen hagyta

2018. szept. 19. 04:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyilkos. Veszedelem. Semmire se jó. Gyilkosságot látni: levél rossz hírrel. Gyilkosság áldozatává lenni: rövid boldogság.


Kerner szerint: gyilkost kézzel megfogni: betegség. Gyilkosság Szent András éjjelén: nagy zavar a gazdaságban.

2018. szept. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!