Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mitől lehetsége...

Szerintetek ez mitől lehetséges? Vagy ez egyáltalán mit jelent?

Figyelt kérdés

Rengetegszer volt már olyan, hogy álmodtam valamit és az pár napon, héten vagy hónapon belül megvalósult.

Például a múltkor megálmodtam, hogy 4-re fogok felelni történelemből és megtörtént pár napon belül. De olyan is volt, hogy konkrétan megálmodtam, hogy melyik nap.

Ebben az évben azt is megálmodtam, hogy a nyáron megyünk a Balatonra és milyen házban fogunk megszállni. És szinte majdnem minden megegyezett.

Nem tudom, hogy ez hogy lehetséges.

Lehet, hogy kamunak hangzik az egész, de nem az.

Szerintetek ez mit jelent? Vagy mitől van ez?



2018. szept. 19. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mással is előfordul. Én általában nem emlékszem az álmaimra, de egy ilyenre még én is emlékszem.
2018. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Három éve foglalkozok álmok elemzésével, ez egy elég ritka dolog. Igaz mostanában több embert is megismertem, akik hasonlót tapasztalnak, mint te.


Ezek az álmok nagy segítségere lehetnek az életedben, ha odafigyelsz rájuk. Például, ha 5 szerettél volna töriből akkor tanultál volna még egy kicsit és megkaptad volna az ötöst.


"Nem tudom, hogy ez hogy lehetséges."

Tudsz nem túl egyszerű dolgokat kérdezni. A Carl Gustav Jung altal 100 évvel ezelőtt felfedezett kollektív tudattalan a válasz a kérdésedre, de itt röviden nem tudom megfogalmazni a választ ;)


"Szerintetek ez mit jelent? Vagy mitől van ez?"

Ez egy nagy lehetőség neked, már sejted, hogy az álmaid segíteni tudnak az életedben, hogy a nehézségeket leküzd majd. Most még nagyon egyszerűek az álmaid, ez amolyan figelem felhívás. Később egyre bonyolultabb lesz megérteni az álmaidat. Ha szeretnéd, tudok segíteni az elején.


Legyen szép a napod!

2018. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!