Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthetnek valamit ezek az...

Jelenthetnek valamit ezek az álmaim?

Figyelt kérdés

Aki esetleg ezzel doglalkozik akár csak hobbiként,megkérem hoy szánjon rám időt :)

Az egyik gyakori álmom(régebben) az volt hogy le estem az ágyról és csak zuhantam a semmibe. Az ágy és az ágynemű szürke volt,és ami körbe vett zuhanás közben az is.


A másik egyszer fordult elő:

Fejbe lőttem pisztojjal az öcsém.

Akkor nem volt vele bajom,de igaz,hogy mostanában az idegeimre megy. (Ahogy a legtöbb ember)


Meg volt egy álmom amit 2x álmodtam meg kb ugyan úgy.

A teraszunkon egy fáraó kinézetű alak ült. Egy listával a kezében ami egy “fekete lista” volt. A megölendő emberek neve szerepelt rajta. Egy nagyon mini kis fehér kádban(nemtom hoyg fért bele az ember) fullasztotta és ölte meg az embereket. De ilyen habos volt mintha csak habfürdőhöz lenne kedve. Meg volt egy ilyen buzogánya tudjátok,láncon lóg egy tüskés gömb. És azzal is verte az embereket. A terasz ajtónk az úgy van hogy egy nagy üveg lap és fa keret körülötte. Én onnan videóztam a telefonommal és ilyetvszólók: úú ezt kiteszem instára

Anya: ezt nem szabad!

Én utána az álmomban szégyelltem magam.

És mindenkinek OK volt h ott az a fáraó.


Na mindenkinek köszi a segítséget:D



2018. szept. 19. 21:29
 1/5 anonim válasza:
100%

jézusom:D

nem élsz át sokszor nagyon zűrös, zavaros napokat?

2018. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,általában sokat nevetek és mosolygok beszélgetek meg minden és full átlagosak és nagyjából ugyan olyanok a napjaim,annyi a külömbség hogy mindig más vicces dolog tötrénik. Én sem értem mert akkor még nem voltak pasi ügyeim meg semmi
2018. szept. 20. 21:08
 3/5 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


A régi álmokat nagyon nehéz elemezni, mert az álmok általában az álmodó mindenapi életével van kapcsolatban. Ha hosszú idő után is sokszor eszébe jut valakinek egy álma, akkor az azt jelenti, hogy fontos jelentése van az álomnak az álmodó számára. Ami nagyon fontos, hogy az álmokat csak az álmodó, vagy az álmodó segítségével lehet megérteni. Az álmokban szimbólikusak az álomképek. Például a kígyó, egy mélyen vallásos ember számára nagyon rossz, vagy gonosz dolgot szimbolizál, de egy olyan embernek aki szereti a veszélyes hüllőket, annak egy kedves háziállat, pozitív szimbólum az álmában.


"Én onnan videóztam a telefonommal és ilyetvszólók: úú ezt kiteszem instára


Anya: ezt nem szabad!


Én utána az álmomban szégyelltem magam."

Az álmodnak ezt a részét a legkönyebb megérteni, szerintem már meg is értetted ;)


Ha szeretnéd segítek, hogy megtanuld elemezni a saját álmaidat. Ha leírod egy nem túl régi álmodat, teljesen, minden apró részlettel, ami nem is tűnik fontosnak elsőre és elküldöd nekem, akr privát üzenetben, kérdésekkel tudok segíteni megtanulnod, hogyan kell asszociálni az álmok részleteire.


Legyen szép a napod!

2018. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy,akkor amikor álmodtam még nem érdekeltek az ilyen dolgok hogy gyilkolás(mostanában szeretek darabolós,durva gyilkolós storykat olvasni) ezen kívül akkor még enm foglalkoztatott az onstagaram stb. Egy kis időre rá pedig szerettem volna instát de anyám azt mindta hogy nem lehet.

Olyan ez az álom mint egy jövőbeli jóslás xd (nem hiszek abban,hogy meg lehetne jósolni a jövőt amúgy)

2018. szept. 21. 15:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Ui.: bocsi a helyesírasi hibákért
2018. szept. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!