Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a jövőt?

Megálmodtam a jövőt?

Figyelt kérdés
Máma furcsa álmom volt. Azt álmodtam hogy egy ismerősömnek kisbabája született. A lány akit kb 4 éve nem láttam ott volt az álmomban a kisbabájával. Ma délután beléptem a facebookra és láttam hogy igaziból is született neki kisbabája. Amikor ezt megtudtam beleborzongtam. Mégis mit jelenthet ez? Megálmodtam a jövőt? Valami túlvilági erő tudatta ezt velem?

#álom #jövő #jelentés #túlvilági erő
2018. szept. 26. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Ez telepátia. Álomban nagyon jól szokott működni. Vasziljev professzornak a Telepátia c. könyvében "vadabb" dolgokról is olvashatsz.
2018. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
nem a jövőt álmodtad meg hanem az alternativ emlékek tükröződtek vissza álmodban... :DDD am az agyad minden nap feldolgozza az informáciokat még azokat is amiket a tudat alattid szerzett vagy épp amit már hónapok óta láttál de nem vettél tudomást róla az agy rendkívül brutálisan összetett annyira hogy ilyen előrejelzéseket is be tud rak az álmaidba mint ha csak a jövőt álmodtad volna meg még ha nem természet feletti képesség akkor is brutálison komoly :S
2018. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jövőt álmodtad meg, hiszen ez a jelen. Viszont bekerülhetett a tudatalattidba olyan információ, amin tudatosan csak átsiklottál, és most volt aktuális. Oké, 4 éve nem láttad, de mégis ott van a facebook ismerőseid között, vagyis láthattál korábbi posztot a babavárásról, csak tudatosan fel sem fogtad talán, vagy igen, csak már nem emlékszel. Az agyad meg utánaszámolt, és megjelenítette álmodban.
2018. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog. Én is sokmindent megálmodok előre, amit később átélek.
2018. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!