Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban kiperegtek sorba a...

Álmomban kiperegtek sorba a fogaim, egész este erről álmodtam mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Kb. Éjfélkor feküdtem le és 11-kor keltem :S szörnyű,nagyon bosszant. Nem tudom, hogy történhetett. Álmomban láttam, hogy recés lett a fogaim alja. Nagyon vékonyak lettek. A színe nem változott. Nem fájt csak éreztem, ahogy mozognak. És hogy folyton próbálom összetartani őket, hogy ne hogy kiperegjenek. De ettől függetlenül mindig pergett. Anyával mentünk gyógynövényeshez,aki vagy 10 féle virágból vágott és adott belőle, de nem segített, csak egyre jobban pergett. Egy másik orvoshoz is beiratkoztunk, de hozzá csak 2 nap múlva lehetett menni.

Úgyhogy katasztrófa volt :( és nem értem miért nem voltam képes hamarabb felkelni. Egyetemista vagyok, ma nincs órám szerencsére,de azért nem kéne végig aludnom a napot.

Általában 8 körül szoktam kelni.



2018. okt. 2. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A pszichológusok szerint az álombeli foghullás a kontrollvesztéstől való félelem jele.
2018. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha fogkipergessel almodsz, az valamilyen szexualis vonatkozast takar. Allitolag minden foggal kapcsolatos alom, de a kipergest mar több helyen is olvastam, hogy ezt jelenti...
2018. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én múltkor azt álmodtam, hogy minden második fogam hullott ki. Álmomban belenéztem a tükörbe, hát csodásan néztem ki. :D Egyébként én is egyszerre néztem, hogy mit jelent, állítólag lelki vívódás.
2018. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!