Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Medvével álmodni mit jelent?

Medvével álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Én bennt voltam valahol es onnan neztem , egy nagy megvadult barmamedvét , amelyik cafatokra tépett egy kisebb állatot

Sajnos úgy érzem , hogy megpróbáltatást fog jelenti .



2018. okt. 5. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen álmodtam medvékkel. Állítólag hamis barátot jelent. Mennyire igaz még nem tudom.
2018. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól érzed. Az a kisebb állat jelképezi, azt amit a háttérben csináltál, és aminek az erejében jobban bízol most is, és ami miatt tagadod Istent.


A medve gondolom nem nehéz kitalálnod kit és mit jelképez ebben..

2018. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom kit jeökepez a medve
2018. okt. 6. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
3 Az általad tagadott és nem létezőnek csúfolt Istent, és az Ő erejét.
2018. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bear

To see a bear in your dream represents independence, strength, death and renewal, and/or resurrection.�Bears are symbolic of the cycle of life. Thus if you see a dead bear in your dream, then it is highlights the end of some old habit or behavior and the beginning of a new attitude. You may also be undergoing a period of introspection and thinking. In particular, if you see a bear in your grandmother's house, then it implies that your grandmother is a dominating figure in your life.


The dream may also be a pun on "bare". Perhaps you need to bare your soul and let everything out into the open. Or there is a situation where you just need to "grin and bear it".


To dream that you are being pursued or attacked by a bear denotes anger and uncontrolled aggression. You feel trapped. Perhaps you are in a threatening situation, some overwhelming obstacle or domineering and possessive relationship.�


To see a polar bear in your dream signifies a reawakening.

2018. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!