Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy azt álmodtam (mar többször is) hogy a baratom megcsal? Legutobb azt, hogy lefeküdt egy masik lannyal.

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 10:53
 1/4 anonim válasza:

Szia!Velem is volt már többször ilyen,és nem akarom,hogy veled is ez történjen,csak elmondom,hogy velem mi volt...


Én is többször álmodtam már ezt,majd egyszer amikor egyik barátnőmmel,mentünk valahova és befordultunk az egyik sarkon ott jött a barátom kézen fogva egy lánnyal...Ez még kb. júniusban volt...Mondanom sem kell,hogy kiakadtam és ott hagytam azzal a lánnyal,akit akkor még nem ismertem,de kiderült,hogy ő nem is tudta,hogy van a fiúnak barátnője...Természetesen ő is otthagyta és azóta egész jól kijövünk.


Utólag azt megjegyezném,hogy a fiú most egy ugyan olyan nevű lánnyal jár,mint én,de ez csak biztos véletlen :D


Remélem veled ez nem fog megtörténni...

2018. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is álmodtam már ezt. De én azért bízom benne hogy a barátom nem ilyen. Azt is álmodtam már hogy én csalom meg. Kész vicc. Egyébként szerintem ez annak a jele hogy félsz ettől. És a tudat alattid pedig így közli
2018. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak dolgoznak a hormonok, és az agy!
2018. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem bízol a barátodban eléggé.

Ez nem tőle függ, hanem tetőled.


Az álmoknak ne higgy! Sokszor álmodom, meg elképzelem útközben, hogy velem valami baj történik, és soha nem történik semmi komoly. Még törésem se volt az életem folyamán. (60+)

2018. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!