Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy fiúval álmodtam azt hogy...

Egy fiúval álmodtam azt hogy összejöttünk. Próbáltam elfelejteni de suliban mikor megláttuk egymást folyamatosan szemeztünk és azóta is ha találkozunk pedig nem ismerjük egymást. Mit jelenthet ez, csak szerintem fura hogy pont az álom után történik?

Figyelt kérdés

Pár napja tart ez a dolog de olyan fura érzésem van és nem tudom miért. Tök messziről is észrevesz.

Légyszi bunkók kíméljetek!18L



2018. okt. 14. 21:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Igazából, szerintem ennek az álomnak nincs különösebb jelentősége. Ha messziről is észrevesz, az csak azt bizonyítja, hogy távolra is jól lát.
2018. okt. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...és akkor most beszélni is fogsz vele, vagy csak marad ilyen plátói tiniszerelem? ...vagy mi is a kérdés?
2018. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szimpatikus volt a srác, ezért a tudatalattid megalkotott egy ilyen álmot. Az álmodnak köszönhetően felkeltette a figyelmedet, amit pedig ő észrevett és viszonoz.

Nincs ebben semmi varázslat, ez egyszerű kauzalitás. Attól, hogy észrevette a figyelmedet, még nem feltétlenül vagy te is szimpatikus neki, de azért az esélyek jók.

2018. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy "hello" -t megér.
2018. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mármint szóba elegyedhetsz vele, vagy véletlenül összeütközöl vele, mint a filmekben ----óóó
2018. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!