Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen híres emberekkel...

Milyen híres emberekkel álmodtatok, és mit?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még a kétezres években álmodtam Lendvai Ildikóval, aki egy prominens politikus volt abban az időszakban.


Álmomban interjút készítettem vele, és egy füzetbe írtam fel a kérdéseket. Valamiért elakadtam, erre ő kérte, hogy belenézhessen, hátha így tud segíteni. Ilyenek voltak beleírva, hogy "meg kell kérdezni attól a k..vától" ezt meg azt, ő ezt meglátta, és nagyon elszomorodott, hogy "ezt azért nem gondolta volna rólam". Én meg nem tudtam mit mondani, és roppant kínosan éreztem magam.

2018. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Együtt utaztam Tarantinoval a villamoson. Egyszer pedig Jack Nicholson kergetett egy baltával álmomban, én pedig egy pajtában bújtam el előle.
2018. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Benedict Cumberbatch integetett nekem egy buszról, amire felszálltam, és kiderült, hogy ő az apám. Megölelt. Utána elmentem az iskolába, ahol a matekteremet kialakították egy hatalmas csatornarendszerré, ahol elkezdtem állítgatni egy ilyen kis csavargó cuccot egy osztálytársammal. Kiderült, hogy az be volt állítva, és az a csavar cucc adagolja a vízbe az AIDS ellenszerét egész Újpesten. Szerencsére az egyik lány tudta, kinek kell szólni, úgyhogy elmentem vele, de az utcán megláttam a konyhánkat, az összes bútorával, de falak nélkül. (a polcok lebegnek) Ott állt Anyukám, kezében a kisgyermek húgommal, és Moriarty (Sherlock c. sorozat főgonosza; Andrew Scott) fenyegetően hajolt feléjük, és a háta mögött egy konyhakés felé nyúlt. Így otthagytam a lányt, és Anyámék megmentésére indultam.
2018. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nimfomán se perverz előre mondom,és nekem is szürreális volt..de 1x azt álmodtam,h Fördős Zével szexelek egy rossz vályogházban és álmomban azon aggódtam,hogy biztos kövérnek tart. Egyszer meg Daniel Redcliffel álmodtam aki egy barátom volt,és érdekes tudott magyarul beszélni. 26/N
2018. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont múlt éjjel álmodtam Mr. Missh-el és GWM-mel, mindkettő flörtölt velem. xd Nem jön be egyik sem, nem vagyok roma, és nem bukok a romákra sem, mégis a csapból is ők folynak, és szerintem ezért.
2018. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!