Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokszor arról,...

Miért álmodom sokszor arról, hogy megkéselek valakit?

Figyelt kérdés
Kb így zajlik le a dolog: állok egy 20 cm-es késsel a kezemben, szemben velem az, aki el akarja tőlem venni, hogy megölhessen. Én meg kb 40 alkalommal megszúrom, és nehezen akar megdögleni. Ilyenkor utálom az illetőt, pedig sokszor random emberekről van szó. De van, hogy nem akar bántani, én pedig mégis megölöm... Vagy pedig azt álmodom, hogy meg akarok ütni valakit, (az elmúlt pár hónapban kb 15x álmodtam ezt) és nem tudom megütni. Egyszerűen csak ütök, de megáll szinte a kezem az arcánál és alig érek hozzá. Mit jelenthetnek ezek? 16L (Járok pszichológushoz, még gyógyszerekkel is kezelnek).
2018. okt. 22. 04:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek mellékhatása tud ilyet. Mondjuk én nem késeltem, hanem álmomban csak néha viszont random verekedtem és amikor pont ökölből állhegyen ütöttem hirtelen felkeltem és nagyon rosszul voltam és gyenge.

Depresszióra szedtem gyógyszert a barátnőmmel szakítás után és amikor abbahagytam elmúlt és a depim is.

2018. okt. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha nem szedem, akkor is álmodom ilyeneket. Kiskorom óta ez van.
2018. okt. 22. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:

ez egy lelki sérülésre utal.

El van temetve a tudatalattidban egy sérülésed.

gyerekkorodból.

nehéz ezzel mit kezdeni, lehet vele terápiába járni, bárhova (kivéve a pszichiátert, azokat kerülni kell, őrültek, nem terapeuták!)

nem könnyű.

a gyógyszereket meg azért érdemes szedni, mert segítenek kiegyensúlyozni a lelkiségedet.

2018. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!