Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rémálom?...

Mit jelenthet ez a rémálom? /lent/

Figyelt kérdés
A kolimban voltam és este volt, és valaki kopogott az ajtón. Odamentem megnézni és láttam, hogy valami démon szerű volt egy papírral a kezében. Nem engedtem be. Visszaültem az ágyra. Mondtam a többieknek, hogy nem engedtem be. Az egyik lány mondta, hogy az valószínűleg az ördög volt, és hogy az úgy néz ki, hogy ilyen kicsi és piros és elég gyors. Azt is mondta, hogy úgyis be fog jönni. Na hát be is jött. Hozta a papírt, azt akarta, hogy aláírjam. Nagyon féltem, de nem írtam alá. Elkezdtem felé dolgokat dobálni, erre begurult és hozzám akart vágni egy vázát. Sikítani akartam, hogy felébresszem a többieket, de nem jött ki hang a torkomon. Az ördög arcát nem láttam, mert ilyen elmosoódott arca volt.

2018. okt. 22. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.Nem kell komolyan venni.
2018. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A tanulás (kolim) mellett (este) magányos vagy (kopogás). Új kapcsolat (démon) lehetősége (ajtó) áll fenn. Ami számodra változás (papír). Tudatosan nem akarod (nem engedtem be). Passzivitásba (visszaültem) menekülsz (ágyra). A többiek is tudják, hogy a tanulás neked az első (mondtam, hogy nem engedtem be). Az egyik lány mondta, hogy nem bírod sokáig a magányt (ördög). A vágy (ördög) jelentéktelennek tűnik (kicsi), de fellángol (piros) és feszültséget okoz (gyors). Ha nem akarod érezni, akkor is érezni fogod (úgyis bejön). Félsz, de nem akarsz a változás mellett dönteni (nem írtam alá). Elkezdtél küzdeni a vágy ellen (dobálni), míg plátói szerelemmé nem alakul (váza). Ami rettenet (sikítani akartam). Legszívesebben segítséget hívnál (felébreszteni a többieket), de úgysem tudnak segíteni rajtad (nem jött ki hang a torkomon). A vágy nem egy konkrét személyről szól (elmosódott arc).
2018. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2. ennyi marhaságot honnan szedsz?
2018. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ördög sosem alszik.
2018. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mélyen eltemetett indulatok, vágyak, feszültségek - a hétköznapi életedben.
2018. okt. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ördögien kívánod a szexet egy ismeretlennel, de félsz is tőle, ez azonban még izgatóbbá teszi.


Tuti, hogy lány vagy.

2018. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!