Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit valaha álmodtatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hogy a legjobb barátomnak hitt srác melegszerelmes belém.


Igaz, fura viselkedése volt és egy idő után megszakított velem minden kapcsolatot.

2018. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
rééégi szerelmem le akart smárolni, de én hülye egy másik srác miatt nem engedtem neki. :|
2018. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Na ezt a kérdést jól meg tudnám tölteni mindenfélével :D nekem minden álmom zagyva és totálisan valóságtól elrugaszkodott :D a legújabb az volt, hogy a faluban az egyik út mellett biztonsági őrök olyan búcsús kókusztekercset árultak, és rendőrök jöttek igazoltatni őket :D
2018. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a legmeredekebb hogy egy csontokból készült kocsban ülök előttem egy lila fejű sofőr, mellettem meg egy csinos csaj.Én meg vigyorgok.😂
2018. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

•Hármas, jöhetnek bőven :D


Mindenkinek ment a zöld kéz.

2018. okt. 22. 14:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy csillámló hegytetőn álltam, ahol körbeugráltak bohócruhás tehenek és a Hupikék törpikék főcímdalát énekelték nekem, én pedig inkább leugrottam a mélybe, aztán felébredtem.
2018. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
egy törpe molesztált egy gyereket ezért fejbecsaptam a törpét egy baltával aztán becsomagoltam egy matracba és kidobtam a harmadikról
2018. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2018. okt. 22. 19:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy régebbi munkatársnőmmel kapcsolatos lábfétises álmom.
2018. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Mikor azt álmodtam hogy lemond Orbán Viktor.
2018. okt. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!