Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyamatosan...

Miért álmodom folyamatosan ezzel az emberrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben volt egy srác, akit a legjobb barátomnak tekintettem, sőt, többet is éreztem iránta, mint barátság. Viszont az utóbbi időkben rettenetesen megromlott a kapcsolatunk, egy csúnya veszekedés után el is küldtük egymást mind a ketten melegebb éghajlatokra, valószínű soha többé nem fogok neki megbocsátani, annyiszor csalódtam benne, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy körülbelül két hete nem tartjuk a kapcsolatot, de minimum ötször szerepelt azóta az álmaimban, voltak boldog és szomorú álmaim is, egyik alkalommal megcsókoltam, másszor úgy beszélgettünk, mintha mi sem történt volna, de előtte megöleltük egymást (ő szorított erősebben magához), a szomorúbbakban pedig ugyanúgy nem beszélgettünk vagy hajba kaptunk. A legújabbakba is mindig valahogy belekeveredik, elhangzik a neve, mikor nem is róla szólnak.

Szeretném teljesen száműzni ezt az embert az életemből, de így, hogy az álmaimban szerepel, nem megy.

17/L



2018. okt. 23. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért romlott meg a kapcsolatod vele? Van rá okod, hogy haragudj rá?
2018. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért romlott meg a kapcsolatod vele? Van rá okod, hogy haragudj rá?


Egy ideig tetszettem is neki, de semmit nem tett az ügy érdekében, hogy összejöjjünk. Hosszú ideig ment ez, utána kiderült, hogy tetszik neki egy lány, ami rendesen összetört, hisz ezt kaptam mind azért, amit próbáltam tenni a kapcsolatunkért. Egyre kevésbé kerestem, majd betelt a pohár ott, amikor ahelyett, hogy velem beszélte volna meg a gondjait, bevont egy harmadik embert is, ő közvetítette felém, hogy a srácnak elege van belőlem és hagyjam békén, rítt le róla, hogy a hátam mögött tárgyaltak ki engem. Másnap megmondtam a magamét a srácnak, hogy ne számítson rám legközelebb, ha nem változtat a gondolatain, amire el is küldött melegebb éghajlatokra. Igazából örülök is, hogy eltűnt az életemből, jobban tudok koncentrálni magamra. Bár nem mondom, hogy én szent voltam, tudom, hogy hisztis létemre tényleg az agyára mehettem, de ilyen embertől nem is csodálom, hogy kifordultam magamból.

És a mai napig idegesít, hogy az álmaimban szerepel, nem tudom, mi célból.

2018. okt. 23. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hozzád való, akkor el fogod felejteni most már. (persze csak ha több kell a nyers szexnél).
2018. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy legyen :)
2018. okt. 23. 19:39
 5/9 anonim válasza:
Lelkiismeret furdalásod van
2018. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ne koncentrálj arra, hogy "Ki-akarom-verni-a-Zsigát-a-fejemből!!" Szal hanem csak simán felejtsd el, koptasd ki a gondolataid; közül, amikor eszedbe jutna, mindig gyorsan gondolj másra, és tereld másfelé a gondolataid; mondjuk egy sütire gondolj, amit nagyon szeretsz , vagy egy kedves pónilóra; vagy egy virágos rétre, vagy ami jól esik.
2018. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mert hiányolod

Tudat alatt lehet hogy meg szeretnél neki bocsátani...

2018. okt. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ma hajnalban álmodtam és beszéltem én is egy olyan emberrel álmomban aki elég komoly nyomot hagyott bennem, bár nem történt semmi, csak amolyan plátói ismerkedés volt.
2018. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5. Nem elképzelhetetlen, hiszen olyan okos, értelmes ember lehetne, ha fektetne bele energiát, de inkább a "kényelmes" életet választotta. Mindegy, nem az én problémám, ő akart eldobni engem magától, bánt velem bután, pedig kitartottam volna mellette hosszú ideig. Majd öt-tíz év múlva rá fog jönni, hogy kellett volna valamit kezdeni az életével, addigra már késő lesz.


6. Köszönöm, igyekszem, de tegnap megint bent szerepelt az álmomban, olyan volt benne a kapcsolatunk, mint régen. Egy nap talán megszűnnek ezek is, remélhetőleg.


7. Én is erre gondoltam sajnos. Olyan jó barátként tekintettem rá, de hatalmas késszúrásként ért, hogy elárult. Talán meg tudnék neki bocsátani, hogyha elkezdené hasznos irányba terelni az életét, de így, mint amit most csinál, már soha. Nem tudom, van egy olyan érzésem, hogy egy szép napon fel fog keresni, de akármennyire fájna, nagy valószínűséggel elküldeném a francba, ha ilyen csúnyán elzavart, nem érdemli meg, hogy legyek a barátnője.


8. Aha. Az enyém sajnos visszatérő jelenleg...

2018. okt. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!