Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam az exemmel?

Miért álmodtam az exemmel?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a haverjaival meg vele sétálunk a városban ahol lakik és a buszmegállóhoz tartunk. Én, hülyeségből, hogy lássa még ismerem a várost, azt mondtam majd én vezetem őket. Elindultam rossz irányba, a többiek hülyéskedtem velem amíg mentünk a jó irányba az exem meg megölelt és megpuszilta a fejem tetejét ilyen "jaj te kis béna" stílusban. Mindenki furán nézett a jelenetre és én is furán éreztem magam, de senki sem szólt neki, hogy "hát ez mi volt?"


Azért agyalok ezen, mert az álmokra mindig a tudatalatti üzeneteként tekintettem. Mintegy monitorozása a tudatalattim egészségének. Sokszor ha bezártak, kergettek álmomban visszavezethető volt az akkori életszakaszomra amiben nem tudtam szabadulni egyes problémáktól.

Az exemmel viszont nem volt hosszú kapcsolatom, le sem feküdtünk bár ő volt az első partnerem, én szakítottam vele és nem haragszom rá vagy vagyok szomorú. Már majdnem egy éves kapcsolatom van azóta, hamar túlléptem rajta, szóval nem értem



2018. okt. 27. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
távozás, eltávolodás véglegesen az érzelmétől.
2018. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb jelentősége, nagyon sok régi ismerőssel álmodunk (és a legtöbbre nem emlékszünk). Itt talán volt egy futó érzés benned azzal kapcsolatban, ahogy bánt veled (lekezelően), amit akkor, amikor történt, nem tudtál megfogalmazni, és most kezdett tudatosulni az álom által. Ezzel fel is dolgoztad az akkori halvány benyomást, túl lehet lépni rajta.
2018. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!