Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandóan rémálmok gyötörnek....

Állandóan rémálmok gyötörnek. Mindig lekésem a jármüveket. Nem ismernek meg a munkatársaim. Még soha nem volt szép álmom. Egész éjjel álmodok. Rendszerint emlékszem is a álmomra. Az mindig rossz és nagyon kifáradok tőle. Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ideje venned egy kocsit, mert kikészít a tömegközlekedés..


Nem csoda, engem is kiborítana ha másfél órát kellene mennem hogy megtegyek 30 kilométert, és akkor igazodni menetrendekhez, meg elviselni a többi embert, és akkor még egy csomó pénzbe is kerül..


Egy kocsiba meg beülsz, berakod a kedvenc zenéd, és elindulsz, és arra mész amerre akarsz, akár rövidíthetsz is!!

2010. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is megfigyeltem már, hogy sokkal feszültebb vagyok ha tömegközlekedni kell mintha kocsival mennék.


Szerintem tömegiszonyod is van, nameg a mai késelések korában mennyivel biztonságosabb már egy autó, és kevésbé zajos is..


Emléxem még 10 éve amikor metróztam, minden út után vagy 40 percig csengett a fülem!!

2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az álmaid is azt jelzik, hogy napközben túl erős ingerek érik az idegrendszeredet, gondolok itt zajokra, koncentrációra, emberek közegébe való asszimilálódásra.


Pl engem kifejezetten irritál ha tökidegenekkel kell együtt lennem 1-2 méteres közelségben zárt térben.

2010. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem stresszes lehetsz.

vagy valami régi emléked van amitől szabadulni szeretnél és álom formájában vetíti ki. gondolkozz el rajta.

túl sokat is idegeskedhetsz mostanában.

2010. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vizsgáld meg a fontosabb életterületeidet. Minden rendben van?

Van pasid? Ha van, elég gyakran szexeltek? Elég a fizetésed? Vannak gyerekek? stb...


A gyakori rémálmok mindig valami megoldatlan, feldolgozatlan dolgot jeleznek. Esetleg még gyerekkorodra is visszagondolhatsz: hogyan bántak veled a szüleid, osztálytársaid, stb.

2010. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

PFFF....nem tom miért vannak rémálmaid...de, hogy nem azért mert tömegközlekedéssel jársz ez szinte tuti. Én Csepelről járok be minden nap a belvárosba...és nem zavar, hogy busszal, hévvel, villamossal, metróval kell járnom...

Szerintem inkább valami társadalmi problémád van...

2010. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!