Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha az álmomban...

Mit jelent ha az álmomban nevetek?

Figyelt kérdés
Az álmomban annyira nevettem, hogy vissza kellett tartanom. Egy barátom is ott volt mellettem aki mindig nevet és úgymond elöször ő kezdett el nevetni amit én elleneztem ( nem tudom miért ) de utána én is nevettem. Egyébként hallotta anyukám ahogy nevetek, mármint nem az álomban hanem élőben.

2018. nov. 2. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Semmit, azt hogy boldog voltál :D

Én egyszer arra ébredtem fel hogy szakadok a nevetéstől, komolyan mondom a legjobb élmény :D

2018. nov. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rejtett biológiai szükségleteid egyike kielégítést nyerhetett (akár lelki, akár szellemi, akár testi értelemben...)


Ez egyáltalán nem volt nehéz "feladvány"! (Gondolom, hogy más is le tudta volna írni helyettem...)


Ui: PRIVIT NEM KÉREK!

2018. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1. boldog voltál

2. tök jó , hogy tudod értékelni , hogy vannak barátaid; szal szerintem valszeg értékeled, és jó, hogy ott volt melletted; plusz végülis mosolyt csalt az arcodra:)

3. Azé lehet ne hagyd, hogy befolyásoljanak, tehát pl tudnod kell , mikor vannak olyan helyzetek amikor szabad, és amikor nem szabad nevetni.


Pl volt egyszer bátyámék sulijában valami iskolai ünnepség, nemtom, hogy ilyen díszterem volt-e, vagy milyen, de olyan nagy, vagy hát inkább oylan közepes méretű gimnázium. Na, ott volt egy olyan, hogy tehát nem tom, hol történt, de a bátyám előtt volt egy gyerek, akinek az asztalra le volt rakva egy "Kamasz-hibrid-szamuráj-gyíkok" -képregény:) Asszem , a Kretén-magazin egyik oldala:) Na, és akkor föl kellett állni, mert kezdődött a Himnusz, és akkor tesóm ott észrevette azt a képregényt, és nagyon kellett igyekeznie, hogy visszafojtsa a vigyorát:):)

2018. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

*Szóval meg még hát ilyen pozitív lenne számomra ez az álom, elvégre boldog voltál benne, a jókedv az meg tök jó;

meg pl ha számíthatsz a barátaidra, hogy felvidít, ha esetleg rossz kedved van, vagy ilyesmi:)

2018. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!