Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utalhat, ha álmomban...

Mire utalhat, ha álmomban agresszív lettem és én saját magamat (ugyan olyan kinézetű testben, de másik, vagyis 2 példányban voltam jelen, de a szempontok váltakoztak) folytogattam víz alatt?

Figyelt kérdés

#fej #ezotéria #álom #agresszió #álomfejtés #agresszív álom #folytogatni #víz alá nyomni #bántani magamat
2018. nov. 3. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
skizofrénia
2018. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Van egy olyan oldalad, amit megpróbálsz elnyomni. Holott látod, a jónak titulált feled végzi ki a rosszat! Ez is, az is te vagy, el kell fogadnod végül.
2018. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A jobbik énemet ölhettem meg akkor. De vajon miért?
2018. nov. 3. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelentheti akár azt is, hogy egy helyzetben rosszul döntöttél, vagy meggátolhattál volna egy rossz helyzetbe kerülést, stb., és most mérges vagy magadra. De lehet jóval összetettebb oka is. (Egyébként nincs orrsövényferdülésed?)
2018. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztosan nem tudom, de szerintem van orrsövényferdülésem és igen, mostanában sorozatosan csak rosszul döntök. Például már egy komoly párkapcsolatom is ráment.
2018. nov. 4. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már így alakult, akkor próbálj továbblépni, keresd az új lehetőségeket. Persze tudatosítsd, hogy ezt vagy azt rosszul csináltad, de ne keseregj rajta, inkább tanulj belőle, hogy ne kövesd el újra, és légy pozitív.

(Amúgy a fulladásos álmokat néha az éjszakai légzési nehézség is okozhatja.)

2018. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem feltetlenul van barmilyen jelentese. En mar tobbszor is almodtam

azt, hogy ketto volt belolem, es lefekudtem sajat magammal. Nem tulajdonitottam kulonosebb figyelmet neki. Az almoknak altalaban nincs semmi jelentese, olykor megjelenhetnek a vagyaink, felelmeink bennuk, de ennyi.

Gondolom ez nem az a valasz, amit hallani akartal.

Az utolso valszolonak igaza van, az alvasi apnoe is okozhat ilyet, azzal pedig jobb minel elobb kezdeni valamit (idos korodra az agy (ejszakai, rendszerez) oxigenhianyos allapotatol Alzheimered is lehet, egyik ismerosom igy jart, meg a fia is, aki orokolte az apnoet).

2018. nov. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!