Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha ugyan azzal...

Norbi658441 kérdése:

Mit jelent ha ugyan azzal álmodok már 1 hete?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel 2hete és úgy 1 hétre visszamenőleg el kezdtem vele álmodni de folyamatosan mindig szerepel az álmaimban valamilyen szinten, rendesen beszélgetünk mint a barátok.Nem tudom el mondjam-e neki vagy ezek az álmok csak nálam jelentkezhetnek?Van ennek valamilyen jelentése?

2018. nov. 18. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Még mindíg szerelmes vagy bele.
2018. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az agyad mindig abból kreál álmokat, amitől, amire vágyik, vagy amit álélt. Szerintem nem kell furcsálni, hogy vele álmodsz. Egy hete mentetek szét. Nem dolgoztad még fel, hogy már nem vagytok együtt és nem vagy felkészülve arra, hogy elengedd és mindkettőtöknek beleszeressen másba. Nem kell elmondanod az álmaidat neki, kérdezz rá inkább hogy ő hogyan éli meg ezt az időszakot azóta, ha ezt tőled is kérdezi megemlítheted az álmaidat, de hülyeség anélkül a nyakába zúdítani ezt hogy ő kérdezett volna a szakítás utáni állapotodról. 😉
2018. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!