Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandóan egy bizonyos személl...

Állandóan egy bizonyos személlyel álmodok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja kezdtem el ugyanazzal az emberrel álmodni. Ez a nő a szakoktató, aki anno megtanított vezetni gimis koromban.

Amikor elkezdtem álmodni vele, szinte minden nap vele álmodtam úgy egy hónapon keresztül. Olyanokat, hogy beszélni akarok vele, bedzélgetünk, aztán hirtelen eltűnik. Vagy ő szólít le valamilyen nyilvános helyen, hogy mi újság velem. Eléggé megkedveltem, és megviselt, amikor két éve meglett a forgalmi és megszakadt a kapcsolatunk, úgyhogy lehet, hogy ez tört fel bennem vagy nem tudom.

Pár napja megint elkezdtem vele álmodni. Majdnem mindegyik álomban meglátom a kocsijában, ahogy megpróbál úgy hajolni, hogy lássam, aztán amikor meglátom, integet, hogy várjak, mert beszélni akar velem. Mindig beszélgetés közben ébredek fel, és amikor már ébren vagyok, csalódást érzek, hogy mégsincs ott.

Azt hittem, túltettem magam rajta, hogy ,,elvesztettem". Ő nem kötődött annyira hozzám, mint én hozzá. Úgyhogy nem is kerestem, hogy ne tűnjek zaklatónak.

Szóval ennyi háttérstory után mit gondoltok, mitől álmodok mindig vele? Ami legjobban érdekel, miért ennyi idő után kezdődött?



2018. nov. 18. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
20\l
2018. nov. 18. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy bele.
2018. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hetero lány vagyok
2018. nov. 18. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan személyiségjegyekkel rendelkezett a hölgy, amelyeket te is szeretnél magadénak érezni. Amolyan példakép volt számodra, és most befészkelte magát a fejedbe a gondolat, hogy jó lenne elsajátítani tőle azt is, amit kimondottam ugyan nem tanított, de a éreztetett veled.

Mi volt ez a fontos tulajdonság, ami miatt megkedvelted? Talán ez hiányzik, hogy az életben sikeresebbnek érezd magad, magabiztosabb legyél.

Ő tehát egy példakép, álmodban pedig megpróbálod megfoghatóvá tenni a beszélgetéssel a vonzó tulajdonságait.

2018. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindíg az asszonnyal álmodok.
2018. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!