Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem fogyasztok semmilyen kábítószert, és alkoholt is csak ritkán.


Nagyon ritkán álmodok bármit is, de ez az 1 tegnap történt egy trauma hatására.


Konkrétan magammal beszélgettem, de úgy, hogy a tudatom és az emlékeim a sajátjaim voltak, viszont egy hasonmásommal filóztam végig az egész életem minden rosszat minden jót. Amikre szívesen emlékeztem azokon elnevettük magunkat, és mindig ő mesélt valamit ami velem történt, és én vagy elbőgtem magam vagy teljesen jól voltam közben, viszont érzések szempontjából is teljesen átéltem az egészet mert szétbőgött piros szemekkel és mosollyal az arcomon keltem fel ma reggel.


Viszont ez egy olyan álom volt amiből legszívesebben fel sem keltem volna.



#ezotéria #álom #álomfejtés #hasonmássalbeszélgetés #életfilózás
2018. nov. 20. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

veled egy csoda történt ember.

örülök az örömödnek!

2018. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden álom a saját életünkkel foglalkozik. Ebben semmi extra nincs. Csak a te álmod egyszerűbb érthetőbb.

Lehet hogy a valóságban is elkapott a nosztalgiai hangulat, és szívesen meditálsz hasonlóan az álmodhoz.

2018. nov. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csodálatos álom. 😊
2018. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!