Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogyha démonról...

Mit jelent az hogyha démonról álmodok?

Figyelt kérdés

(Nem az alvásparalízisben)

Összesen kétszer történt ez, ès mindkétszer akkor amikor álmomban rájöttem hogy álmodom. Amikor rájöttem megpróbáltam irányítani az álmom, de mind két alkalommal egyből rámtámadtak. Egyik ismerősöm azt mondta azok az emberek szoktak dèmonnal álmodni akik rosszak, ez igaz?



2018. dec. 1. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

nem volt az démon.

a démonokat nem érdeklik az emberek.

még a sátánisták sem.

ha egyszer véletlenül, amúgy nem fogsz, találkoznál egy démonnal nem kérdeznéd meg, mert az olyan.

2018. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy változtasd meg a fókuszod mert unalmas
2018. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 David82 ***** válasza:
0%

Első válaszoló: A démonokat nagyon is érdeklik az emberek, hiszen a céljuk, hogy az embert, mint Isten teremtményét magukkal ragadják a pusztulásba.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

-Elmondani néhány imát.

-Olvasni a Bibliát, leginkább az Evangéliumot.

-Megszentelt tárgyat keresztet/szentképet elhelyezni a szobában. Ilyet lehet venni egyházi boltokban.

-Pappal felszenteltetni a lakást.

-Ha bűnben élsz, a bűnös szokással felhagyni.


Remélem, hogy sikerül megszabadulnod tőlük. :)

2018. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Démonok nem léteznek.
2018. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 whiteno válasza:
Az ami volt ne definiald,nem jelent semmit egy szimpla elmenynel...ne tegy ra cimket hogy demon,azt csak megtanultad mi a demon az nemaz ami letezik😅
2018. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!