Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

nos:nemrég nagyon érdekes álmom volt.volt egy shawn mendeshez hasonló fiú akibe szerelmes voltam.a gimiben voltunk,random megfogtam a kezét,és hasonlók.hazamentünk.ott anyukám ránk nyitott egy ismeretlen szobában,és kékes szürkés táskákat pakoltunk.a fiú azt mondta anyukámnak,hogy apám majdnem átverte,de ezt sem értem.még arra is emlélszem,hogy valamiért megcsókoltam,és csokis volt a szája,utána azon röhögtünk.bementünk a suliba,és az órákon mindig adta a kisujját.a kisujjasat lehet hogy értem.még általánosban,a barátnőimmel úgy békültünk ki,hogy megráztuk egymás kisujját.másnap reggel(az álom után) az összeveszett barátnőmmel kibékültünk.lehet ez egy jel volt


2018. dec. 3. 21:21
 1/1 anonim válasza:
Ez csak egy egyszeru alom es egy veletlenszeru egybeeses
2018. dec. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!