Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék ettől a visszaté...

Hogyan tudnék ettől a visszatérő álomtól megszabadulni?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkorom óta visszatérő és borzalmas álmom: fürdőkádban ülök kisgyerekként. A kád hatalmas az apró testemhez képest és teljesen egyedül vagyok a fürdőszobában. Hideg van, fázok, és anyámért kiáltok, hogy szedjen ki, mert magamtól még képtelen vagyok kimászni. Erre egyszer csak bejön egy torz lény és megáll a fürdőszoba sarkában. Ormánya van, mint egy elefántnak. Rám néz, vicsorog a hatalmas szájával, eszelősen forgatja a szemeit, közben az ormányát fel-alá mozgatja. Én sikoltok, nagyon félek tőle, és ő erre elkezd ilyen pokoli, hörgő hangot kiadni magából. És végül ilyenkor kelek mindig arra fel, hogy a torkomban dobog a szívem, és kell néhány perc, hogy lenyugtassam magam, hogy ez csak egy álom volt.


Havonta többször visszatér ez az álom, de már nagyon jó lenne tőle megszabadulni. Szerintetek mi lenne erre a megoldás? Egyáltalán mit jelenthet ez az álom? 32/N.



2018. dec. 5. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem konkrét jelentése nincs.Inkàbb az lehet,hogy valami gyermekkori ijedelmet,félelmet vagy traumàt nem tudtàl feldolgozni.

Valószínü hogy az a lény megszemélyesít egy szàmodra kellemetlen érzést,gondolatot.Mi jut róla eszedbe vagy mit érzel az àlom egyes részleteinél.Ezeken kéne elgondolkoznod és akkor lehet hogy összeàll a kép.Minden esetre ne félj miatta.Akkor elmúlik ez az àlom.Ez csak egy àlom.Nem az àlommal van dolgod nem az bànt, hanem a sajàt érzéseid,tudatalatti emlékeid.Az àlom csak "tünet".

2018. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azt hittem h csak nekem van ilyen
2018. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert nekem gyerekkoromban voltak hasonló álmaim, de utána megszűntek. Talán a gyerekkoroddal együtt nem ért véget valami, aminek véget kellett volna érnie.

De hogy a kérdésedre válaszolni tudjunk, jobban kéne ismerni téged, a gyerekkorodat, az azutáni időszakot is.

2018. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Téged is sajnállak, és a szüleidet is, amiért olyan hiányosságokban szenvednek, mik által nem tudták neked kicsiként megadni a biztonságérzetet.

Ha egy picit is jártas lennél az elmében, egyértelmű lenne.

Nézd meg, milyen érzelmeid vannak, és az hogyan illik a jelenedre.

Akár álombeli, akár életbeli helyzetekbe rakva magad képzeletbe, old meg, hogy számodra megfelelő tudatállapotot végy fel. Szóval érezted azoknak a hiányoknak, rosszaknak az ellentétét, olyan módszerrel, amit megért az elméd. Például értesd meg magaddal, miért nem kell senki se, hogy biztonságba légy, hiába vagy olyan környezetben, ami irányítatlannak érződik. Érezd át, hogy nem kell mindent irányíts a biztonságért. Stb, stb. Sok aspektus van, és nagyon könnyű magadnak megértést adni, és e megértést mélyíteni egy nagyon erős magabiztosságteli állapotért.., vagy éppen ugye olyan komplexumért, amit célodként kitűztél.

2018. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1#, borzalmas tanács!!


3#, egy ilyen álom után mit akarsz jobban megérteni? O.o

2018. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Red Vixen.Ne bíràld felül a vàlaszomat! Neked nem is kell a tanàcsommal egyetértened.Majd kérdező eldönti,neki megfelel-e.
2018. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiskorodban egy férfi bement hozzád fürdés közben, és vagy kisdolgát végezte, vagy mást csinált előtted.
2018. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!