Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában eléggé fura dolgokat álmodom. íme pár példa: tegnap azt álmodtam, hogy egy nagy, iskola szerű épületben vagyok, es megyek le a lépcsőn, amin akadályok vannak, majd mikor leértem, megtapsoltak az emberek, es egy koleszos szálláshoz hasonló helyre kerültem, ahol az osztálytársaim is ottvoltak. Ezután átkerültem egy idegenhez, akinek valami találkozóján voltam, majd sétáltam haza, az emberekkel, megjelent anyum es tesóm is, és az idegen hangosan mondta a nevem, és megköszönte, hogy eljöttem. Ezután a mamám is megjelent, aki úgy volt öltözve, mintha valami fontos rendezvényre menne. Beszélgettünk, és ezt mondta: a törött ékszert csak a törött ember szereti. És a kezén volt egy karkötő, amj hiányos volt. Ennyi. Szerintem elég para. Segítséget szeretnék kérni, hogy ez mit jelent. Az egész álom, mert az interneten mindenhol mást írnak. A segítségt előre is köszönöm!

2018. dec. 8. 06:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál.
2018. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!