Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez ilyenkor jelent valamit?

Ez ilyenkor jelent valamit?

Figyelt kérdés

Eletemben eloszor volt olyan almom amiben egyutt voltam egy fiuval(akit egyebkent nem ismerek) es almomban megtudtam a teljes nevet😄 ilyenkor ez mit jelenthet? egyebkent nincs ilyen nevu ismerosom

20/l


2018. dec. 9. 22:30
 1/2 anonim válasza:
Nem hinném, hogy egy ennek az álomnak egy átlagos álomnál több jelentősséget kellene tulajdonítanod. Nagyon sokan teljesen feleslegesen sok időt és energiát fektetnek abba, hogy az álmaikban, és az őket körülvevő életben valami összefüggést keressenek, és eközben a valódi kapcsolatok, lehetőségek és pillanatok mennek el mellettük. Egyébként a konkrét kérdésedre lehetséges válasz az is, hogy esetleg "kívánós" vagy de éppen nincsen egyetlen olyan fiú sem a környezetedben akivel megfelelőnek gondolnád ezt az egészet, így az agyad létrehozott egy fikciót. Nekem is volt már hasonló amikor olyas valakivel álmodtam aki nem volt valódi és ráadásul még különböző érzelmeim is votlak "iránta" amikor felkeltem de nyilván tudatosult bennem hogy nem valódi. Az agyunk pedig olyan csodálatos szerv ami hamar túllép egy nem létező ember iránti képzelt szerelmen.
2018. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy hívták?
2018. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!