Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig ezekkel...

Miért álmodok mindig ezekkel a dolgokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakori álmaim között szerepelnek horrorisztikus események (gyilkosság, üldözés, stb.), repülés (a földtől való elemelkedés a leggyakoribb), szexuális tartalmú álmok (valakivel szeretkezni, valakivel csókolózni), érzelmi álmok (valaki szerelmet váll) és ijesztő álmok (valaki meghal álmomban vagy én halok meg).

A legutóbbi álmomban nőgyógyászati ultrahangon voltam, amit a háziorvosom csinált (aki előtt már sokszor kellett váltanom orvost). Hüvelyben keresztül volt az UH, fájt, kellemetlen volt. Ez után a doki azt mondta hogy kötözzem le magam az övvel és nem mondta meg mit akar csinálni, de valahonnan tudtam hogy árammal akar valamit csinálni. Nagy nehezen elmenekültem, de senki se segített rajtam. Ez után felriadtam.



2018. dec. 10. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Miota almodsz ilyeneket? Nem kezdtel el mostanaban valami furcsa sorozatot vagy filmet nezni? Meg hany eves vagy? Lehet kihat a fantaziadra
2018. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Korábban és könnyebbet vacsorázz.
2018. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!