Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés. Ehy fiúval álmodta...

Álomfejtés. Ehy fiúval álmodtam akinek tetszek de nekem a legjobb barátja tetszett. Szerintete miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit fél éve ismerek és azt álmodtam hogy odajött hozzam és bevallotta h tetszem neki de én el akartam tünni onnan mert nem akartam neki megmondani h nekem nem tetszik(bár egy ideig azt hittem tetszik de aztán rájöttem h nem) mert a barátja jön be. Aztan beszélgettem vele és rájöttem hogy tenyleg nem tetszik. Szerintetek miért álmodtam ilyet?
2018. dec. 12. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem azért mert a nap a Kos házában áll.
2018. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyis? Bocsi,de ennyire nem vagyok benne az asztrológiában.
2018. dec. 12. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
lefordítom: csak!
2018. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Úgy látom nem nagyon vam normális válasz, szóval tessék:

Az álomban az emlékeid megváltozott képe jön elő, a valóság keveredik a képzeletbeli képekkel. Érzést is tükröznek az álmok, azaz neked valószínűleg lelkiismeret furdalasod van, vagy kicsit szégyenled magadat, akkor is ha nem érzed így, ugyanis a tudalattidból elég sok olyan dologra lehet rájönni, amit nem képzelnél, mert az legalább "őszinte"

Pszichológia óráim tömkelegén van szó az álmokról;)

2018. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok, és egyébként lehet ez amiatt is mert ez egy megerősítés magadnak h nem tetszik.
2018. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!