Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most akkor ki lennék valójában?

Most akkor ki lennék valójában?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy behugyoztam, felébredtem, és a valóságban is megtörtént a dolog!!! Nem teljesen értem ezt az egészet, megbomlott volna a tér és az idő kapcsolata? Arra is gondoltam hogy kb. Kr. e. 800-at írhatunk most, és valami vízisten vagyok, de kimentem az utcára és mindenki hülye mert azt mondják 2018 van!!!! Most akkor mi a helyzet?? Totál össze vagyok zavarodva, aki segít annak tudok szerezni örök életet, nagynéném megmutatta, azt mondta hogy valami dimetil higanyt kell megpaskolni három3-szór és akkor én lehetek a legnagyobb aggastyán!
2018. dec. 18. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az Isten!
2018. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu retek
2018. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó fej vagy. 😊 Ebben a létformában nem vágynék örökéletre. Az álmodról talán annyit mivel álmodtad így az egész csak egy álom, talán a jelenben érzet életed is! Semmit sem lehet biztosra tudni. Az álom is olykor valóságnak tűnik!Lehet hogy 800-at írunk de lehet az is hogy 2018-at.
2018. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre nem akarok válaszolni igazán, mert akkor be is szarsz nem csak behugyozol .
2018. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A bevizelés mindössze az alváskor történö idegrendszeri jelzések miatt megtörtént nem csak elméletben de fizikaiban is. Ennyi az egész. Ha elhitted hogy Ke.880-van vagy akkor NAGY a gond a hit mindenki maga dolga de megkéne magad nézetned egy orvosossal csináltass egy CT-t vagy MRI-t. Az igaz lehet valóban hogy a lelked régebben egy befolyásos nemesé volt és pl.fáraó lehettél akiket a napisten fiának tekintettek. Ne menj jósnökhöz vagy ilyenekgez az csak összezavar. Maximum ha nagyon beleméjülsz a dologba akkor nézz utána ezotériai neurógia cikkeknek ebve a témába keress egy csomó nézöpontból meg. Én nem hiszek ebben de a te dolgod de légy vele tisztâban most a XXI.században élsz 2018.decembere van egy földi halandó ember vagy bárki is voltâl a multban mâr ha volt ilyen vagy van ilyen az nem tud befolyásolni têged az életed te irányítod és ezt nem a horoszkóp vagy egy jósnö vagy egy szelkem dönti el hanem TE!!!
2018. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!